Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 28 серпня у Харкові відбудеться тренінг для правників «Внутрішньо переміщені особи» (РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО)

28 серпня у Харкові відбудеться тренінг для правників «Внутрішньо переміщені особи» (РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО)

Анонси 22:46 Вт 20.08.19 1648 Переглядів Версія для друку

Національною асоціацією адвокатів України (Комітетом підвищення професійної кваліфікації адвокатів при Національній асоціації адвокатів України) спільно з Радою Європи в рамках проекту «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» буде організовано тренінг для правників «Внутрішньо переміщені особи».

Учасники вивчатимуть міжнародні стандарти захисту прав внутрішньо переміщених осіб, зможуть удосконалити свою компетенцію, як фахівців, які працюють з наслідками внутрішнього переміщення, поліпшення надання послуг для ВПО, ознайомляться з впровадженням механізмів та процедур, що базуються на стандартах захисту прав ВПО, зокрема, з питань доступу до правосуддя, житлових та майнових прав, переглянуть базовий аналіз щодо вдосконалення національного законодавства України стосовно захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб та його рекомендації.

Тренінг  буде проведено: 28 серпня 2019 року у м. Харків.

Адреса місця проведення буде повідомлена пізніше.

До участі в тренінгу будуть відібрані 30 осіб, 15 з яких -  іногородні.

Проектом буде забезпечено проживання та компенсацію вартості проїзду 15 особам з інших міст в межах 1800 гривень (квитки, за наявності оригіналів квитків, в межах 1800 грн. на поїзди класу купе, Інтерсіті (перший і другий клас), квитки СВ, люкс компенсуються в розмірі вартості квитків купе в обидві сторони, окрім вартості проїзду в СВ та квитків на літак. В разі поїздки на авто, витрати компенсуються на підставі чеків, не більш як на суму в 1800 грн. на особу за шлях в обидві сторони).

При відборі учасників пріоритет надаватиметься адвокатам із числа переселенців, тим адвокатам, клієнти яких є внутрішньо-переміщеними особами чи звертаються з приводу наслідків внутрішнього переміщення та має досвід захисту прав внутрішньо переміщених осіб, адвокатам, які бажають набути відповідну спеціалізацію та поглибити свій професійний рівень у цій сфері. Обов’язковим критерієм при відборі учасників буде гендерна рівність.

Учасники тренінгу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України.

Участь у заході безкоштовна.

УВАГА! РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування