Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ створила Комітет з питань юридичної освіти

НААУ створила Комітет з питань юридичної освіти

Адвокатура 14:01 Пн 19.08.19 1188 Переглядів Версія для друку

Відповідно до розпорядження Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової, Комітет створено «з метою активізації діяльності НААУ у напрямку підвищення якості правової допомоги в Україні шляхом розвитку української юридичної освіти для досягнення найвищих світових стандартів, а також посилення авторитету та популярності адвокатської професії серед студентів-правників».

Головою Комітету призначено Ольгу Поєдинок – адвоката, науковця, викладача Інституту міжнародних відносин та Інституту післядипломної освіти Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Ольга Поєдинок спеціалізується на темі громадянства та інших аспектах особистого статусу, правах мігрантів, міжнародному приватному праві, зокрема на питаннях міжнародного викрадення дітей. Є автором численних наукових та науково-практичних публікацій з актуальних питань міжнародного публічного та приватного права.

Очолює правління ГО «Студія сучасного права», є членом Науково-консультативної ради при Верховному Суді та правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень», входить до складу громадських рад при Міністерстві освіти і науки України та Державній міграційній службі України, а також робочої групи з розроблення Загальнодержавної програми освіти в сфері прав людини.

Як експерт з питань зобов’язань України за міжнародним правом, юридичної освіти та професійного розвитку правників співпрацює з українськими органами державної влади та міжнародними організаціями

 

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування