Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Як зробити більш ефективною заяву про порушення до Комітету захисту прав адвокатів

Як зробити більш ефективною заяву про порушення до Комітету захисту прав адвокатів

Анонси 13:15 Пт 19.07.19 888 Переглядів Версія для друку

Комітет захисту прав та гарантій адвокатської діяльності завжди готовий прийти на допомогу кожному адвокату, але при зверненні до Комітету прошу врахувати ряд вимог, які зроблять нашу співпрацю ефективною.

При викладі звернення прошу вказувати, які саме професійні права або гарантії адвокатської діяльності порушені, ким, і чим це підтверджується.

При цьому, Комітет не має змоги отримувати процесуальні документи у сторони обвинувачення, або у сторони, яка заподіяла шкоду інтересам адвоката, і, тим більше, не може підміняти функцію Ваших захисників.

Однак, фахова команда Комітету розробила і використовує у своїй роботі  такі напрямки:

Звернення до органів та посадових осіб із вимогою про усунення порушень професійних прав або гарантій адвокатської діяльності.
Звернення до уповноважених органів із заявою про злочин по відношенню до адвоката.
Організація фізичного захисту адвоката у випадку, коли є загроза майну або життю та здоров’ю адвоката.
Залучення для захисту кращих фахівців у галузі щодо притягнення до кримінальної або іншого виду відповідальності спеціального суб’єкта, якщо такої міри вимагає ситуація.
Надання правових висновків щодо обставин, викладених у зверненні, та перевірених командою Комітету.
Надання консультацій та рекомендацій з приводу захисту прав та гарантій адвокатської діяльності у випадку такої необхідності.
Проведення круглих столів, науково-практичних конференцій та прес конференцій з приводу системних порушень прав та гарантій адвокатської діяльності.
Звернення до міжнародних правничих організацій та структур за співпраці із міжнародним комітетом НААУ у випадку, коли усі національні засоби вичерпано.

Усі рішення про обрання конкретного напрямку приймаються на засіданні комітету за результатами перевірки  звернення, що обов’язково включає у себе реакцію регіональної Ради, куди заявник зобов’язаний звернутися попередньо, якщо ситуація не потребує термінового втручання.

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування