Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ уклала меморандум про співробітництво з Нотаріальною палатою

НААУ уклала меморандум про співробітництво з Нотаріальною палатою

Адвокатура 14:56 Чт 18.07.19 1152 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України укалала Меморандум про співробітництво з Нотаріальною палатою України

Документ підписали Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та Президент Нотаріальної палати Володимир Марченко.

Документ укладено з метою активізації взаємодії та обміну інформацією між самоврядними організаціями двох юридичних професій, а також здійснення наукової діяльності та сприяння розвитку сімейного права, забезпечення ефективного захисту прав суб’єктів сімейних правовідносин.

У рамках роботи даного Меморандуму із залученням членів Секції з сімейного права, головою якої є Ганна Гаро, передбачається:

-  участь у розробці проектів нормативно-правових актів у сфері сімейного права, пропозицій до них і чинного законодавства, спрямованого на оптимізацію захисту прав суб’єктів сімейних правовідносин;

- спільна участь в наукових, дослідницьких та інших програмах і проектах, спрямованих на розвиток сімейного права;

- спільна підготовка аналітичних та методичних матеріалів, збір та узагальнення практики правореалізації і правозастосування у сфері сімейного права (дайджести судової практики, консолідованих правових позицій Верховного Суду України та рішень ЄСПЛ).

У ході зустрічі Лідія Ізовітова та Володимир Марченко обговорили особливості діяльності та взаємодії між самоврядними організаціями адвокатів та нотаріусів, порядок підвищення кваліфікації та потреби у навчальних курсах для обох професій.    

Нотаріальна палата України (НПУ) – недержавна неприбуткова організація, що здійснює професійне самоврядування у сфері нотаріату.  Об’єднує нотаріусів усієї України, працює на підвищення професійних стандартів, захист прав та інтересів нотаріусів, прагне до гідного сприйняття нотаріату, його ролі і місця в правовій системі держави.

Палата була створена 29 березня 2013 року, і з моменту державної реєстрації – 19 квітня 2013 року  – її членами стають всі нотаріуси, які працюють у державних нотаріальних конторах, державних нотаріальних архівах або здійснюють приватну нотаріальну діяльність. Згода нотаріуса на набуття членства в НПУ не потребується. НПУ налічує близько 7000 членів з усієї країни.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування