Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Нацполіція активізує розслідування кримінальних проваджень щодо зловживань колишньої голови РАмК Рафальської

Нацполіція активізує розслідування кримінальних проваджень щодо зловживань колишньої голови РАмК Рафальської

Адвокатура 14:49 Ср 17.07.19 1744 Переглядів Версія для друку

Нацполіція активізує розслідування кримінальних проваджень щодо зловживань колишньої голови РАмК Рафальської

Національна поліція активізує досудове розслідування кримінального провадження щодо зловживань колишньої голови Ради адвокатів м. Києва Інни Рафальської.

Як повідомила НААУ Генеральна прокуратура, 11 липня на оперативній нараді у ГПУ було заслухано стан досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні. За результатами наради установлено, що завдання щодо швидкого, повного та неупередженого досудового розслідування слідчим не дотримується. Процесуальним керівником прийнято рішення ініціювати перед керівником органу досудового розслідування питання про заміну слідчого у зв’язку з неефективністю досудового розслідування.

На цей час це провадження перебуває на контролі Генеральної прокуратури.

Кримінальне провадження було відкрито 22 серпня 2016 року за ознаками правопорушень, передбачених ч.3ст. 362, ч.2 ст.191, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 358, ч1 ст. 364-1, ч. 2 ст. 362, ч. 2 ст. 361 та ч. 2 ст. 206-2 Кримінального кодексу України.

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування