Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Під офісом НААУ відбувся «відчайдушний пікет» представників фейкової Ради адвокатів Києва

Під офісом НААУ відбувся «відчайдушний пікет» представників фейкової Ради адвокатів Києва

Адвокатура 13:08 Ср 17.07.19 1123 Переглядів Версія для друку

Щойно під офісом НААУ відбувся флешмоб представників фейкової Ради адвокатів м. Києва на чолі з Інною Рафальською, яка втратила керівну посаду в РАмК в 2016 та позбавлена права на зайняття адвокатською діяльністю у листопаді 2018 року. Разом з нею до трихвилинної акції приєдналися давні соратники – Ігор Іванов, Лариса Меркулова та Ростислав Кравець.

Очевидно, вийти з хейтерської групи в фейсбуку на ганок НААУ цих топових дописувачів змусила поява сайту СтопФейкАдвокат, який уже переглянули понад 2 тисячі людей. Сайт допомагає зрозуміти весь масштаб афери з підробними адвокатськими свідоцтвами на Білоруській, 30 і допомагає ошуканим особам отримати статус потерпілого у справі про шахрайство.  

Після спільного фото учасники акції закінчили спекулювати на темі податкового навантаження на адвокатів та стрімко поїхали геть міні-кортежем з джипів у супроводі охорони.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування