Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Жодного перегляду розподілу внесків адвокатів РАУ не планує

Жодного перегляду розподілу внесків адвокатів РАУ не планує

Регіональне адвокатське самоврядування 17:21 Пн 15.07.19 1945 Переглядів Версія для друку

У Фейсбуку поширено інформацію про те, що Рада адвокатів України готує рішення про перегляд принципу розподілу внесків адвокатів на забезпечення органів адвокатського самоврядування.

Така інформація не відповідає дійсності і направлена на дискредитацію Ради адвокатів України та фактично залякування адвокатських спільнот у регіонах. Особа, яка поширила таку інформацію, вже не вперше свідомо вдається до маніпуляцій та надає пліткам і особистим фантазіям статусу «надійного інсайду».

Наразі Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески двома платежами згідно наступного розподілу:

шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону;
шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України.

 

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування