Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет захисту прав адвокатів звернувся до ГУНП Львівської області з приводу нападу на адвоката Стегніцького

Комітет захисту прав адвокатів звернувся до ГУНП Львівської області з приводу нападу на адвоката Стегніцького

Адвокатура 13:41 Вт 09.07.19 952 Переглядів Версія для друку

До Комітету захисту прав та гарантій адвокатської діяльності звернувся адвокат Андрій Стегніцький із заявою про те, що 08.07.19 року у місті Львові йому було завдано тілесні ушкодження.

Адвокат Стегніцький А.М. повідомив, що він приблизно два роки як адвокат надавав правову допомогу підприємству об’єднання громадян “Львівське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих” (ПОГ “Львівське  УВП УТОС”) код ЄДРПОУ 03967837.

Стегніцького А.М. було обрано на посаду керівника вищазначеного підприємства, однак приступити до виконання своїх обов’язків він не міг за вини попереднього керівництва.

Діючи в інтересах підприємства, як законно обраний керівник, Стегніцький А.М. звернувся до колишнього керівника організації з вимогами передати правовстановлюючі документи, печатку та інше майно товариства, на що отримав відмову.

Вранці 08.07.2019 р. Стегніцький  А.М. прийшов на підприємство за адресою: м. Львів, вул. Торф’яна, №4, де на нього відбувся напад працівників охорони. Охоронці застосували щодо нього фізичне насильство, в результаті чого він отримав тілесні ушкодження: садни, синці, травматичний кон’юнктивіт правого ока (удар в праве око) тощо. Під час вказаних порушень, були присутні інші люди, які фактично були свідками цих подій. На місце були викликані наряд поліції та карета швидкої допомоги. Медики виявили вказані вище тілесні ушкодження.

Також варто зазначити, що адвокат Стегніцький А.М. має вади зору. З огляду на це, умисне нанесення йому травми ока для нього має особливо тяжкі наслідки.

Після детального вивчення звернення, Комітет звернувся до правоохоронних органів Львівщини з вимогою до керівництва області взяти дану ситуацію під особистий контроль.

Комітет вважає недопустимим заподіяння фізичного насильства щодо адвоката, а тому, буде у подальшому вживати усіх законних заходів для притягнення до кримінальної відповідальності винних.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування