Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Рада адвокатів та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури міста Києва підписали меморандум про співпрацю з Мінською міською колегією адвокатів

Рада адвокатів та Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури міста Києва підписали меморандум про співпрацю з Мінською міською колегією адвокатів

Регіональне адвокатське самоврядування 12:57 Пн 08.07.19 1438 Переглядів Версія для друку

5 липня 2019 року відбувся робочий візит до Мінської міської колегії адвокатів Голови КДКА міста Києва Орлова І.Ф., Голови Дисциплінарної палати КДКА міста Києва Рикова В.В. та Секретаря Ради адвокатів міста Києва Назаренко Д.Л.

Під час візиту було підписано Меморандум про співпрацю і взаємодію між РА міста Києва, КДКА міста Києва та Мінською міською колегією адвокатів.

Сторони мають намір направити співпрацю на реалізацію проектів розвитку основоположних принципів захисту прав і свобод людини.

В рамках Меморандуму також передбачається організація і спільна участь в науково-практичних конференціях, форумах, семінарах з питань застосування, виконання і вдосконалення правових практик у сфері надання правової допомоги по захисту основоположних прав і свобод.  

Для довідки:

В Республіці Білорусь утворено такі колегії̈ адвокатів, як обласні, Мінська міська та Спеціалізована Білоруська колегія адвокатів, яких об’єднує Республіканська колегія адвокатів.

Вищим органом колегії̈ адвокатів є загальні збори (конференція) членів колегії̈, а її виконавчим органом – Президіум колегії̈.

Перегляд файлу: Меморандум

 

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування