NextGen приєднався до Європейської асоціації молодих адвокатів | НААУ

NextGen приєднався до Європейської асоціації молодих адвокатів

Різне
10:40 Вт 02.07.19 1820 Переглядів
Версія для друку

Молодіжний комітет NextGen Національної асоціації адвокатів України відтепер є членом Європейської асоціації молодих адвокатів (The European Young Bar Association, EYBA).

Представники комітету NextGen НААУ Барбашин Сергій та Білоцький Владислав успішно презентували комітет та НААУ на літній конференції EYBA у Римі, що відбулася 20-23 червня 2019 року.

Європейська асоціація молодих адвокатів є європейською неприбутковою організацію, що заснована у травні 1993 році. Мета діяльності EYBA – представництво та захист інтересів молодих юристів та адвокатів по всій Європі, організація курсів, конгресів, заходів, зустрічей та сесій з метою постійного оновлення своїх членів та розширення контактів з колегами з Європи. EYBA заснована на таких ключових фундаментальних принципах, як демократія, права людини, доступ до правосуддя та верховенство права.

В даний час EYBA представляє більше 200 тисяч молодих юристів та адвокатів. Серед членів EYBA - асоціації адвокатів та юристів інших країн, серед яких London young lawyers group, American Bar Association Stichting Jonge Balie Nederland, Junior lawyers of The Law society, American Bar Association та інші.

Міжнародна співпраця та обмін досвідом з колегами з інших країн, організація спільних заходів - є важливими умовами успішної діяльності комітету NextGen.

На літній конференції EYBA 2019 у Римі представники комітету провели презентацію НААУ та комітету NextGen керівному складу та учасникам асоціації. Особливу зацікавленість учасники проявили щодо структури НААУ, наявності та діяльності ВША, роботі молодіжного комітету, що відповідає меті діяльності EYBA.

Окрім іншого, на літній конференції EYBA 2019 у Римі учасники мали змогу відвідати Верховний суд Італії, отримати практичні поради та дізнатися про практику вирішення та розгляду спорів щодо захисту прав людини, інтелектуальної власності. Приємною несподіванкою було особисте знайомство учасників конференції з Guido Raimondi (суддя ЄСПЛ (з 05.05.2012), президент ЄСПЛ у період 01.11.2015 – 05.2019 року), що був одним із спікерів заходу.

Приймали участь у конференції учасники з більше ніж 12 країн, серед яких Франція, Сполучене Королівство, США, Італія, Молдова, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Ірландія, Греція, Іспанія тощо. Більша частина учасників діє через місцеві асоціації адвокатів та юристів. При подільній співпраці з учасниками та територіальними асоціаціями адвокатів країн планується ініціювати підписання двосторонніх угод щодо співпраці, проведення спільних заходів.

За результатами попередніх перемовин, EYBA готова розглянути Україну для проведення наступної літньої конференції. Відповідний результат був досягнений завдяки спільній роботі учасників комітету NextGen, у тому числі після відвідування конференції EYBA у Молдові, що відбулася восени 2019 р.

Літня конференція - надзвичайна важлива подія для EYBA та її учасників, оскільки здійснюються підсумки діяльності, обирається новий керівник склад та обговорюються плани на наступний рік.

 

Хочемо запевнити, що довіра Європейська асоціація молодих адвокатів до молодіжного комітету NextGen Національної асоціації адвокатів України буде повністю виправдана у процесі співпраці. Наразі готується декілька пропозицій щодо спільних заходів як з EYBA, так і безпосередньо з учасниками Європейської асоціації.

Участь у EYBA хоча й значний, але лише перший крок на шляху реалізації планів та задач комітету NextGen та Національної асоціації адвокатів України. Хочемо нагадати, що комітет NextGen завжди відкритий до нових ідей та учасників – долучайтеся, оскільки наша сила у єдності!

Популярні новини

Гарантії діяльності

Електронка чи папір? Як суди вестимуть справи після 18 жовтня

Із впровадженням в обов’язковості ведення учасниками проваджень електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі, постають питання подальшої форми ведення справ (електронна або паперова), а також внесення відповідних змін до інструкцій з діловодства в судах України.

10:27 Пт 29.09.23 5028

Законодавство

Адвокати не з’являються у засідання: хто винен і що робити?

Коли захисники, обрані обвинуваченими, не ходять у судові засідання, суддя постановляє ухвалу, якою доручає системі БПД призначити адвоката для здійснення захисту за призначенням та забезпечити його прибуття.

14:20 Чт 28.09.23 3804

Законодавство

Передача БЕБ справ про шахрайство у банківській сфері недоцільна, -…

Аби покращити статистику розкриття злочинів, пов’язаних із шахрайськими схемами викрадення коштів з банківських рахунків, Верховній Раді пропонують унести деякі зміни до КПК та інших законів. Втім, ці зміни навряд позитивно позначаться на якості розслідувань.

10:31 Чт 28.09.23 3322

Взаємодія

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ…

Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День безпеки пацієнта, який був установлений Указом Президента 4 вересня 2019 р. на підтримку рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Україна в унісон зі світовим співтовариством відзначає цей день у Всесвітній день забезпечення безпеки пацієнтів.

18:45 Вт 26.09.23 3335

Підтримка

Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів

Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

14:46 Вт 26.09.23 3691

Анонс

Українські адвокати отримали шанс пройти стажування в Уельсі

Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers у рамках домовленостей з Національною асоціацією адвокатів України організовують другу програму оплачуваного стажування для українських адвокатів. Тепер в Уельсі.

11:17 Вт 26.09.23 5005

Законодавство

Сексуальне насильство не здолати змінами до КК, - висновок Комітету…

Посилення на законодавчому рівні умов покарання за вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи (ст.ст. 152 – 156, 156-1 Кримінального кодексу) не поверне довіру постраждалої особи до справедливого покарання винних.

14:00 Пн 25.09.23 4418

Дискусія

Тимчасовий захист у країнах ЄС: права та обов’язки українців (відео)

Статус тимчасового захисту в країнах ЄС надає можливість українцям проживати, отримувати соціальну і медичну допомогу, освіту для дітей та доступ до ринку праці без попереднього отримання робочої візи. Разом з тим цей статус викликає значну кількість питань, які стосуються роботи, оподаткування та соціального захисту.

16:22 Пт 22.09.23 2104

Вестник:№7-8 липень-серпень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл