Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - NextGen приєднався до Європейської асоціації молодих адвокатів

NextGen приєднався до Європейської асоціації молодих адвокатів

Адвокатура 10:40 Вт 02.07.19 1642 Переглядів Версія для друку
Молодіжний комітет NextGen Національної асоціації адвокатів України відтепер є членом Європейської асоціації молодих адвокатів (The European Young Bar Association, EYBA).

Представники комітету NextGen НААУ Барбашин Сергій та Білоцький Владислав успішно презентували комітет та НААУ на літній конференції EYBA у Римі, що відбулася 20-23 червня 2019 року.

Європейська асоціація молодих адвокатів є європейською неприбутковою організацію, що заснована у травні 1993 році. Мета діяльності EYBA – представництво та захист інтересів молодих юристів та адвокатів по всій Європі, організація курсів, конгресів, заходів, зустрічей та сесій з метою постійного оновлення своїх членів та розширення контактів з колегами з Європи. EYBA заснована на таких ключових фундаментальних принципах, як демократія, права людини, доступ до правосуддя та верховенство права.

В даний час EYBA представляє більше 200 тисяч молодих юристів та адвокатів. Серед членів EYBA - асоціації адвокатів та юристів інших країн, серед яких London young lawyers group, American Bar Association Stichting Jonge Balie Nederland, Junior lawyers of The Law society, American Bar Association та інші.

Міжнародна співпраця та обмін досвідом з колегами з інших країн, організація спільних заходів - є важливими умовами успішної діяльності комітету NextGen.

На літній конференції EYBA 2019 у Римі представники комітету провели презентацію НААУ та комітету NextGen керівному складу та учасникам асоціації. Особливу зацікавленість учасники проявили щодо структури НААУ, наявності та діяльності ВША, роботі молодіжного комітету, що відповідає меті діяльності EYBA.

Окрім іншого, на літній конференції EYBA 2019 у Римі учасники мали змогу відвідати Верховний суд Італії, отримати практичні поради та дізнатися про практику вирішення та розгляду спорів щодо захисту прав людини, інтелектуальної власності. Приємною несподіванкою було особисте знайомство учасників конференції з Guido Raimondi (суддя ЄСПЛ (з 05.05.2012), президент ЄСПЛ у період 01.11.2015 – 05.2019 року), що був одним із спікерів заходу.

Приймали участь у конференції учасники з більше ніж 12 країн, серед яких Франція, Сполучене Королівство, США, Італія, Молдова, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Ірландія, Греція, Іспанія тощо. Більша частина учасників діє через місцеві асоціації адвокатів та юристів. При подільній співпраці з учасниками та територіальними асоціаціями адвокатів країн планується ініціювати підписання двосторонніх угод щодо співпраці, проведення спільних заходів.

За результатами попередніх перемовин, EYBA готова розглянути Україну для проведення наступної літньої конференції. Відповідний результат був досягнений завдяки спільній роботі учасників комітету NextGen, у тому числі після відвідування конференції EYBA у Молдові, що відбулася восени 2019 р.

Літня конференція - надзвичайна важлива подія для EYBA та її учасників, оскільки здійснюються підсумки діяльності, обирається новий керівник склад та обговорюються плани на наступний рік.

 

Хочемо запевнити, що довіра Європейська асоціація молодих адвокатів до молодіжного комітету NextGen Національної асоціації адвокатів України буде повністю виправдана у процесі співпраці. Наразі готується декілька пропозицій щодо спільних заходів як з EYBA, так і безпосередньо з учасниками Європейської асоціації.

Участь у EYBA хоча й значний, але лише перший крок на шляху реалізації планів та задач комітету NextGen та Національної асоціації адвокатів України. Хочемо нагадати, що комітет NextGen завжди відкритий до нових ідей та учасників – долучайтеся, оскільки наша сила у єдності!

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування