Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Кількість адвокатів в Україні перевищила 50 тис. і може сягнути 100 тис. – Валентин Гвоздій

Кількість адвокатів в Україні перевищила 50 тис. і може сягнути 100 тис. – Валентин Гвоздій

Щодо функціонування ЄРАУ 13:10 Ср 26.06.19 2803 Переглядів Версія для друку
Кількість адвокатів в Україні перевищила 50 тисяч станом на 1 червня.

Про це повідомив під час засідання Ради адвокатів України заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій, посилаючись на дані Єдиного реєстру адвокатів України.

З лютого по квітень до ЄРАУ внесено дані про нових 1250 адвокатів, з квітня по червень – 1899, тобто, тенденція зростання збільшується.

«Ця динаміка не зменшується, мої прогнози про те, що після запровадження виключного права на представництво в судах ми вийдемо до рівня 100 тис адвокатів, вони справджуються. Можна передбачити, що  до кінця року українська адвокатура становитиме десь 70 тис адвокатів», - сказав Валентин Гвоздій. За його оцінкою, за таким кількісним показником українська адвокатура стане однією з найбільших у Європі.

«Ми стаємо однією з найбільших адвокатур Європи . Це не тільки предмет гордості, а це також і дуже велика відповідальність», - сказав Валентин Гвоздій. Відтак, управління організацією такого розміру ставить серйозні виклики.

«Ми маємо запроваджувати сучасні системи управління процесами, інформаційні технології. Це те, що ми зараз робимо в НААУ і я прошу регіони сприймати інновації та зміни. Наявні 50 тис членів Національної асоціації  адвокатів України – це дуже серйозно. Процедури мають бути чіткі уніфіковані та слідувати їм», - наголосив заступник Голови НААУ.

Зокрема, продовжуватимуть вдосконалювати особистий онлайн-кабінет адвоката, який має прив’язку до профайлу в ЄРАУ. Кількість адвокатів, які користуються онлайн-кабінетом, зростає і нараз становить 6 150 адвокатів. Цей сервіс привабливий тим, що дає можливість генерувати онлайн ордери на надання правової допомоги, вносити деякі зміни до свого профайлу в ЄРАУ. В зв’язку з розширенням можливостей ЄРАУ кількість працівників рад адвокатів регіонів, які є адміністраторами ЄРАУ, має бути збільшена.

Окрім ЄРАУ, вдосконалення стосуються роботи комітетів та секцій НААУ – їхня робота буде скоординована через окрему онлайн-платформу (центр комітетів та секцій НААУ), а також «єдине вікно» сервісу для адвокатів. «Єдине вікно» буде запроваджено в офісі НААУ і надалі може передаватися як готове технологічне та управлінське рішення до регіональних органів адвокатського самоврядування.

Дані інфографіки

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування