Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 26-27 червня відбудеться засідання РАУ

26-27 червня відбудеться засідання РАУ

Анонси 12:44 Пн 24.06.19 2127 Переглядів Версія для друку

26-27 червня відбудеться засідання Ради адвокатів України. Місце проведення – смт. Затока, Одеська область.

Проект порядку денного включає традиційні питання про діяльність НААУ, ведення Єдиного реєстру адвокатів України, розгляд звернень та надання роз’яснень, зокрема, про орієнтовний розмір адвокатського гонорару за представлення інтересів державного органу в судах різних інстанцій на      1 січня 2020 року та застосування форми (бланку) ордеру про надання правової допомоги. 

Під час засідання буде обговорено ухвалу Верховного Суду від 29 травня 2019 року щодо можливості посвідчення відповідності копії ордеру самостійно адвокатом.

Частина питань порядку денного стосуватиметься нового положення про підвищення кваліфікації адвокатів. Окрім того, РАУ розгляне звернення Голови ВКДКА Сергія Вилкова  щодо внесення змін та доповнень до:

-              Регламенту Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 4-5 липня 2014 року № 78 (з наступними змінами).

-              Регламенту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2013 року № 268 (з наступними змінами).

-              Положення про порядок прийняття та розгляду скарг щодо неналежної поведінки адвоката, яка може мати наслідком його дисциплінарну відповідальність, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від «30» серпня 2014 року № 120 (з наступними змінами).

-              Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2013 року № 270 (з наступними змінами.

РАУ також розгляне результати діяльності робочих груп, зокрема, Робочої групи з питань імплементації положень Концепції реформування процедури складення кваліфікаційного іспиту для отримання права на заняття адвокатською діяльністю;  з дослідження питання необхідності встановлення та затвердження мінімального розміру виплат на оплату послуг адвоката з надання професійної правової (правничої) допомоги; щодо гонорару успіху адвоката.

Під час засідання буде презентовано інноваційну платформу надання юридичних послуг Е-АДВОКАТ та юридичний портал RatioDecidendi.

Проект порядку денного

Місце проведення:  спортивно-оздоровчий комплекс «Академія», за адресою: Одеська обл., смт. Затока, вул. Лазурна, 77.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування