Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 20 травня на Київщині побили адвоката, 19 травня — у Києві

20 травня на Київщині побили адвоката, 19 травня — у Києві

Адвокатура 16:45 Вт 21.05.19 1670 Переглядів Версія для друку

20 травня приблизно о 13:30 у Білій Церкві група з 7-8 осіб здійснила напад на адвоката Олексія Несвітайла, при чому атака відбулася під час виконання адвокатом професійних обов'язків.

Відео нападу поширив Комітет захисту прав адвокатів Ради адвокатів Київської області. За інформацією Комітету, затримати нападників не вдалося, оскільки поліція не прибула на виклик оперативно.

Адвокат Несвітайло отримав серйозні тілесні ушкодження, струс мозку; втрачено особисте майно. До Головного управління Національної поліції у Київській області подано заяву про вчинення злочину і регіональним Комітетом захисту прав, і дружиною постраждалого.

Напередодні, 19 травня у Києві також стався напад на адвокатів під час надання правової допомоги. Голова Ради адвокатів м. Києва та його сини — адвокати Денис і Владислав Рябенки надавали допомогу своєму клієнту при оформленні ДТП у центрі столиці. Конфлікт стався з поліцейськими, які прибули на місце ДТП для складання протоколу. В результаті адвокати отримали тілесні ушкодження, та заледве уникли доставлення до поліцейського відділку у кайданках. При чому пред”явлення посвідчень адвоката не мало жодного впливу на агресивні дії поліції. На місце події прибула група київських адвокатів, членів ради адвокатів м. Києва, КДКА, і їхня присутність перешкодила подальшій ескалації ситуації. Порушення прав адвокатів було розглянуто на засіданні Ради адвокатів м. Києва у понеділок, 21 травня.


 

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування