Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - UNBA NextGen планує спільні заходи з Європейською асоціацією молодих адвокатів

UNBA NextGen планує спільні заходи з Європейською асоціацією молодих адвокатів

Адвокатура 16:01 Вт 09.04.19 1538 Переглядів Версія для друку

Голова Комітету UNBA NextGen Владислав Білоцький та члени Ради комітету Владислав Власюк, Катерина Ковалевська і Євгенія Хахіна, голова Комітету з підвищення професійної кваліфікації Олена Сибільова взяли участь у щорічній весняній конференції Європейської асоціації молодих адвокатів, яка відбулася в Кишиневі (Молдова) 4-7 квітня.

Конференція 2019 року була присвячена темі гармонізації національного законодавства до законодавства Європейського Союзу («Acquis communautaire»).

Учасниками конференції стали молоді адвокати з країн Східної та Західної Європи. На відкритті заходу були присутні представники Асоціації адвокатів Молдови, посольства США та делегації Європейської Комісії у Молдові. У ході дводенної дискусії йшлося про стратегічне планування, досвід окремих країн у практичній адаптації цивільного і господарського права до вимог ЄС. Окреме питання було присвячено фінансовим операціям за механізмом Кейптаунської конвенції.

В ході конференції також відбулася зустріч з керівництвом Європейської асоціації молодих адвокатів. Українські адвокати домовилися про продовження співпраці з EYBA, зокрема, проведення спільних заходів в Україні з тематики права Євросоюзу та роботи адвокатів у ЄСПЛ.

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування