НААУ започатковує проведення тренінгів програми Ради Європи HELP «Трудові права у світлі практики ЄСПЛ» | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

НААУ започатковує проведення тренінгів програми Ради Європи HELP «Трудові права у світлі практики ЄСПЛ»

Анонс
12:03 Пт 01.03.19 3821 Переглядів
Версія для друку

Курс має на меті підвищення рівня обізнаності адвокатів із європейськими стандартами і практикою ЄСПЛ у сфері трудових правовідносин для їх застосування у щоденній практиці адвокатів у національних судах України.

16 березня 2019 року у м. Київ буде проведено спільний тренінг  Національної асоціації адвокатів України та Ради Європи для групи адвокатів за курсом «Трудові права у світлі практики ЄСПЛ».

Навчання на курсі передбачає очно-заочне навчання та включає в себе перший очний тренінг для введення в тему і напрацювання навичок роботи із дистанційним курсом на платформі Moodle, подальше заочне самостійне навчання учасників під дистанційним наглядом тренерів та завершальний очний тренінг із тренерами для закріплення засвоєного матеріалу.

Адвокати-учасники тренінгу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України. Всі учасники тренінгу, які пройдуть навчання згідно вказаного дистанційного курсу та після участі у другому очному тренінгу, отримають сертифікат Ради Європи відповідно до результатів проходження навчання.

Відбір учасників буде здійснюватися за електронною реєстрацією шляхом заповнення бажаючими електронної Google-форми та буде закрито по набранню групи у 30 осіб.

Для реєстрації необхідно заповнити форму за посиланням тут.

Місце проведення тренінгу буде повідомлено пізніше.

 

Популярні новини

Президента закликали підписати Закон про посилення гарантій адвокатської діяльності

Гарантії діяльності

Президента закликали підписати Закон про посилення гарантій…

Професійна спільнота адвокатів закликала Президента України Володимира Зеленського підписати Закон № 4547-IX, який посилює гарантії адвокатської діяльності, зокрема впроваджує відповідальність за ототожнення адвоката з клієнтом.

12:03 Вт 27.01.26 743
Земля 2026: питання земельних правовідносин обговорили у Львівській ТПП

Навчання

Земля 2026: питання земельних правовідносин обговорили у Львівській…

21 січня у Львівській торгово-промисловій палаті відбувся семінар «Земля-2026. Актуальні питання земельних правовідносин», організований спільно Львівською торгово-промисловою палатою та Комітетом НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права.

15:54 Пн 26.01.26 489
Лідія Ізовітова отримала відзнаку чеської адвокатури

Привітання

Лідія Ізовітова отримала відзнаку чеської адвокатури

23 січня у Празі під час гала-вечора конкурсу «Юрист року 2025» голова Чеської адвокатської палати (ČAK) Моніка Новотна вручила голові НААУ, РАУ Лідії Ізовітовій Орден чеської адвокатури — відзнаку для визначних представників зарубіжної адвокатури.

11:56 Пн 26.01.26 640
Як в Україні блокують виконання судових рішень: результати опитування

Cудова практика

Як в Україні блокують виконання судових рішень: результати…

З метою визначення механізмів протидії законному виконанню судових рішень Асоціація приватних виконавців України спільно з Комітетом НААУ з питань примусового виконання рішень провели опитування державних і приватних виконавців, адвокатів та інших експертів.

16:46 Пт 23.01.26 739
У НААУ розраховують на експертну підтримку IBA щодо реформ

Взаємодія

У НААУ розраховують на експертну підтримку IBA щодо реформ

22 січня в офісі Національної асоціації адвокатів України відбулася робоча зустріч представників інституту адвокатури з виконавчим директором Міжнародної асоціації юристів (IBA) Марком Еллісом, в ході якої сторони обговорили поточні проєкти і напрями подальшої співпраці.

16:23 Пт 23.01.26 736
Олексія Шевчука призначено до складу Конкурсної комісії з відбору керівництва САП

Призначення

Олексія Шевчука призначено до складу Конкурсної комісії з відбору…

Генеральний прокурор Руслан Кравченко видав наказ № 405 від 23 грудня 2025 року про визначення членів Конкурсної комісії, яка здійснюватиме відбір на вакантні адміністративні посади у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП).

11:28 Пт 23.01.26 901
Від ярликів до насильства: про наслідки ототожнення адвоката з клієнтом

Гарантії діяльності

Від ярликів до насильства: про наслідки ототожнення адвоката з…

Коли клієнт стає «токсичним» захисник відчуває тиск: ярлики, кампанії й погрози змушують адвоката виправдовуватись, берегти родину і думати про безпеку, а не про позицію у справі. За таких умов захист поступово перетворюється на формальність.

15:54 Чт 22.01.26 735
Релігійний шлюб і фактичний сімейний союз в книзі ЦК: що не так?

Законодавство

Релігійний шлюб і фактичний сімейний союз в книзі ЦК: що не так?

Проєкт книги 7 «Сімейне право» одночасно передбачає запровадження механізму вчинення релігійного обряду шлюбу з подальшою державною реєстрацією та введення поняття «фактичний сімейний союз» із поширенням на нього окремих правових наслідків, притаманних зареєстрованому шлюбу.

12:31 Чт 22.01.26 833

Вестник:№ 12 грудень 2025 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл