Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Головою ВКДКА обрано Сергія Вилкова

Головою ВКДКА обрано Сергія Вилкова

Матеріали з'їздів адвокатів України
11:58 Пн 18.02.19 4642 Переглядів
Версія для друку

15 лютого зїзд адвокатів обрав головою Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергія Вилкова.

Посада стала вакантною після того, як Олександра Дроздова було обрано представником адвокатури у Вищій кваліфікаційній комісії суддів (ВККС).

Сергій Вилков – адвокат м. Києва, очолює комітет з питань безоплатної правової допомоги при НААУ, ревізійну комісію адвокатів м. Києва, бере активну участь в роботі інших комітетів при НААУ. Маючи більше 10 років досвіду адвокатської діяльності, практикує в галузях кримінального, цивільного, трудового, адміністративного, господарського, податкового та медичного права. Голова Адвокатського об’єднання «Агенція правових послуг» з 2010 року, голова адвокатського бюро Вилкова з 2013 року. З січня минулого року є керуючим партнером АО «ІнХелп» (InHelp).

Сергій Вилков на посаді голови профільного комітету з питань БПД системно займається реформуванням системи надання безоплатної правової допомоги, посиленням соціальної ролі адвокатури, зокрема, через поширення практики pro bono. Є сертифікованим Експертною радою з питань акредитації та сертифікації НААУ експертом, постійно бере  участь у проведенні тренінгів, семінарів, круглих столів, включений до складу ряду робочих груп та комісій по законотворчій діяльності, є співрозробником законодавчих актів.

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл