Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Головою ВКДКА обрано Сергія Вилкова

Головою ВКДКА обрано Сергія Вилкова

Матеріали з'їздів адвокатів України 11:58 Пн 18.02.19 4203 Переглядів Версія для друку

15 лютого зїзд адвокатів обрав головою Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергія Вилкова.

Посада стала вакантною після того, як Олександра Дроздова було обрано представником адвокатури у Вищій кваліфікаційній комісії суддів (ВККС).

Сергій Вилков – адвокат м. Києва, очолює комітет з питань безоплатної правової допомоги при НААУ, ревізійну комісію адвокатів м. Києва, бере активну участь в роботі інших комітетів при НААУ. Маючи більше 10 років досвіду адвокатської діяльності, практикує в галузях кримінального, цивільного, трудового, адміністративного, господарського, податкового та медичного права. Голова Адвокатського об’єднання «Агенція правових послуг» з 2010 року, голова адвокатського бюро Вилкова з 2013 року. З січня минулого року є керуючим партнером АО «ІнХелп» (InHelp).

Сергій Вилков на посаді голови профільного комітету з питань БПД системно займається реформуванням системи надання безоплатної правової допомоги, посиленням соціальної ролі адвокатури, зокрема, через поширення практики pro bono. Є сертифікованим Експертною радою з питань акредитації та сертифікації НААУ експертом, постійно бере  участь у проведенні тренінгів, семінарів, круглих столів, включений до складу ряду робочих груп та комісій по законотворчій діяльності, є співрозробником законодавчих актів.

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування