НААУ та молоді адвокати з NextGen і Комітету з міжнародних зв’язків підтримали команду студентів-фіналістів дебатів Джесапа | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

НААУ та молоді адвокати з NextGen і Комітету з міжнародних зв’язків підтримали команду студентів-фіналістів дебатів Джесапа

Різне
12:42 Пн 04.02.19 2677 Переглядів
Версія для друку

1-3 лютого в Києві відбулися вчергове відбулися змагання з міжнародного права - судові дебати імені Ф. Джесапа. Цей турнір по праву вважається найскладнішим серед усіх судових дебатів, а його фінал щороку проходить у Вашингтоні. Cудові дебати ім. Філіпа Джессапа (Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition) – це змагання студентів-правників з міжнародного публічного права, під час якого проходять усні та письмові судові дебати за процедурою Міжнародного Суду ООН – головного судового органу Організації Об’єднаних Націй.

Національна асоціація адвокатів України виступила спонсором турніру, а члени молодіжного комітету NextGen та Комітету з міжнародних зв'язків зібрали благодійний внесок на подорож команди-переможця до Вашингтону. 

Протягом усіх днів змагань серед учасників панував дух заповзятого суперництва: поступатися не хотів ніхто. До четвірки найкращих увійшли команди Юридичного факультету Університету імені Тараса Шевченка та його ж Інституту міжнародних відносин, а також команди Львівського національного університету та Києво-Могилянської академії. Остання стала переможцем турніру, здобувши право представляти Україну на фіналі змагань в США. 

Щоб допомогти талановитій молоді з поїздкою, Віталій Власюк, Заступник голови Комітету НААУ з міжнародних зв'язків, вручив капітану чек на суму 1000 євро, зібраних як благодійний внесок молодими адвокатами з двох комітетів НААУ.

«Приємно відзначити напрочуд щиру й теплу реакцію усіх присутніх команд на таку підтримку. Це вкотре доводить важливість робити хороші справи та підтримувати талановиту молодь. Без сумніву, НААУ дотримуватиметься цього шляху й надалі. Бажаємо успіху команді Києво-Могилянської академії у фіналі змагань в Вашингтоні!», - сказав Віталій Власюк.

Фото оргнізаторів конкурсу

Більше фото можна переглянути тут

Популярні новини

13-у річницю НААУ адвокати відзначили творчим вечором

Різне

13-у річницю НААУ адвокати відзначили творчим вечором

17 листопада відбувся творчий вечір «На захисті прекрасного», присвячений 13-й річниці створення Національної асоціації адвокатів України. Ініціаторами заходу стали Комітет НААУ з гуманітарних питань та творчих ініціатив і Центр досліджень адвокатури і права.

16:51 Вт 18.11.25 228
Адвокати – за оскарження відмови суду закрити кримінальне провадження

Законодавство

Адвокати – за оскарження відмови суду закрити кримінальне…

Чинний порядок, встановлений статтею 284 Кримінального процесуального кодексу, дозволяє оскаржувати лише ухвалу про закриття кримінального провадження. Натомість рішення суду про відмову в його закритті не підлягає апеляційному перегляду.

14:39 Вт 18.11.25 259
Спір про гонорар: РАУ пояснила можливість передачі адвокатської таємниці

Гарантії діяльності

Спір про гонорар: РАУ пояснила можливість передачі адвокатської…

В окремих випадках адвокат може бути звільнений від обов’язку збереження адвокатської таємниці. Рада адвокатів України розглянула практичну ситуацію, коли для захисту власних прав у суді адвокату необхідно було передати колезі документи, підготовлені під час роботи з попереднім клієнтом.

10:41 Вт 18.11.25 418
У НААУ виявили 4 прогалини в законопроєкті про базову соціальну допомогу

Законодавство

У НААУ виявили 4 прогалини в законопроєкті про базову соціальну…

Законопроект щодо змін у наданні базової соціальної допомоги може стати інструментом модернізації соціальної політики. Він посилює захист сімей з дітьми, оскільки усуває фрагментацію, підвищує адресність і ефективність допомоги. Водночас потребує усунення окремих недоліків.

13:16 Пн 17.11.25 405
Привітання з нагоди річниці утворення Національної асоціації адвокатів України

Привітання

Привітання з нагоди річниці утворення Національної асоціації…

17 листопада виповнюється тринадцять років із дня утворення Національної асоціації адвокатів України — професійної самоврядної організації, яка об’єднала адвокатів усіх регіонів країни в єдину незалежну інституцію.

9:04 Пн 17.11.25 311
Пішов з життя Сергій Сафулько

Сумна звістка

Пішов з життя Сергій Сафулько

З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату — на 79 році життя помер відомий адвокат з Волині, заслужений юрист України Сергій Сафулько.

20:32 Нд 16.11.25 449
Адвокатам дали психологічні техніки стабілізації під час виступів

Навчання

Адвокатам дали психологічні техніки стабілізації під час виступів

Впевненість під час публічних виступів можна розглядати як навичку, яка формується через практику, регулярну увагу до власного тіла та готовність помилятися і вчитись на цих помилках.

17:26 Пт 14.11.25 1051
10 змін, які необхідні для імплементації Конвенції про захист професії адвоката

Гарантії діяльності

10 змін, які необхідні для імплементації Конвенції про захист…

Більшість стандартів, закріплених Конвенцію про захист професії адвоката, уже реалізовані в українському законодавстві. Водночас для забезпечення вищого рівня гарантій незалежності адвокатської діяльності слід унести деякі зміни до кодексів та профільного закону.

15:13 Пт 14.11.25 846

Вестник:№ 10 жовтень 2025 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл