Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ та Міжнародна комісія юристів уклали Меморандум про співпрацю в галузі міжнародного захисту прав адвокатів

НААУ та Міжнародна комісія юристів уклали Меморандум про співпрацю в галузі міжнародного захисту прав адвокатів

Адвокатура 14:28 Пт 30.11.18 1112 Переглядів Версія для друку

НААУ та Міжнародна комісія юристів (ICJ) уклали Меморандум про співпрацю в галузі міжнародного захисту прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності.

Документ підписали в ході візиту делегації НААУ до Женеви Голова Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при НААУ Ганна Боряк та генеральний секретар МКЮ Саман Зія-Заріфі.

До складу делегації НААУ увійшли також заступник Голови Комітету Володимир Клочков, секретар Комітету Юрій Григоренко, члени Комітету Олег Гарник та Богдан Єгоров.

Відтепер адвокати України спільно з авторитетною міжнародною організацією працюватимуть над захистом прав адвокатів, утвердженням незалежності адвокатської професії, а також над посиленням гарантій незалежності адвокатської діяльності. 

Відповідно до Меморандуму, сторони здійснюватимуть моніторинг, аналіз та, де це необхідно, інтервенції щодо випадків порушення професійних прав юристів в Україні, вживатимуть заходи проти нападів на адвокатів в Україні; проводитимуть спільні активності для підвищення обізнаності адвокатів та інших зацікавлених сторін щодо захисту прав та гарантій для юристів, а також використання міжнародно-правових механізмів захисту професійних прав адвокатів.

Окрім цього, в ході зустрічі з керівником МКЮ українська делегація доповіла про ризики прийняття парламентом України проекту закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» №9055.

«Неприпустимо ігнорувати право професійної спільноти адвокатів бути залученими до обговорення нової редакції профільного закону. Необхідно якомога більше фахівців залучити до процесу підготовки змін до законодавства задля досягнення якісного результату», - зазначив генеральний секретар ICJ Саман Зія-Заріфі.

Міжнародна комісія юристів - (The International Commission of Jurists (ICJ)) - недержавна організація, що працює в сфері міжнародного права прав людини і міжнародних стандартів системи правосуддя. Комісія є постійнодіючою групою з 60 провідних юристів (суддів і адвокатів) з різних країн, у тому числі, представників вищого ешелону судової влади в Австралії, Канаді, Південній Африці, Німеччині, Аргентині та інших країнах світу.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування