Член РАУ Ярослав Гришин відвідає семінар Міжнародного кримінального суду у Тбілісі 26 жовтня | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Член РАУ Ярослав Гришин відвідає семінар Міжнародного кримінального суду у Тбілісі 26 жовтня

Анонс
10:41 Пт 19.10.18 2109 Переглядів
Версія для друку

Ярослав Гришин, член Ради адвокатів України, відвідає семінар Міжнародного кримінального суду для представників юридичної спільноти Грузії та сусідніх країн, що відбудеться 26 жовтня 2018 року у Тбілісі   

Семінар організований у співпраці з Асоціацією адвокатів Грузії та має на меті ознайомлення юристів з базовою інформацією про Міжнародний кримінальний суд (МКС), його структурою та процедурами, що ним проводяться. Окрім цього, під чс заходу буде розглянуто питання щодо включення до Списку адвокатів та Списку помічників адвокатів МКС. Підкреслимо, що особливу увагу МКС приділяє залученню кваліфікованих жінок-юристів.

Участь у цьому семінарі є особливо актуальною для адвокатів України з огляду на триваючий у Криму та на Сході збройний конфлікт, а також визнання Україною юрисдикції МКС ad hoc.

Семінар організований для адвокатів з десятирічним стажем, які мають високий рівень компетенції у міжнародному і кримінальному праві та процесі.

 

 

 

Популярні новини

Власність народу України на природні ресурси: між політикою, наукою і практикою

Дискусія

Власність народу України на природні ресурси: між політикою, наукою…

Право власності народу України на природні ресурси, закріплене у статті 13 Конституції, залишається дискусійним щодо свого змісту й механізмів реалізації. Чи має воно реальне правове наповнення, хто є носієм цього права та як його забезпечити на практиці?

14:32 Пт 07.11.25 278
Як українському адвокату практикувати у Франції: вебінар із головою комісії CNB

Анонс

Як українському адвокату практикувати у Франції: вебінар із головою…

Сьогодні, 7 листопада Національна асоціація адвокатів України спільно з Національною радою адвокатів Франції (Conseil National des Barreaux, CNB) проведе вебінар, присвячений практичним аспектам доступу українських адвокатів до професійної діяльності у Франції.

9:17 Пт 07.11.25 291
У ВР зробили ще один крок до ратифікації Конвенції про захист професії адвоката

Гарантії діяльності

У ВР зробили ще один крок до ратифікації Конвенції про захист…

5 листопада у Верховній Раді відбулася робоча нарада, присвячена перекладу Конвенції Ради Європи про захист професії адвоката для її подальшого підписання і ратифікації. Питання ініціювало МЗС, яке звернуло увагу на ключовий термін «lawyer» міжнародного договору.

17:46 Чт 06.11.25 628
НАБУ шукає корупційні ризики у своїй діяльності. Адвокатів просять допомогти

Взаємодія

НАБУ шукає корупційні ризики у своїй діяльності. Адвокатів просять…

Національне антикорупційне бюро України розпочало опитування, метою якого є отримання інформації для визначення корупційних ризиків у діяльності Національного бюро та підготовки Антикорупційної програми на 2026–2028 роки.

9:57 Чт 06.11.25 323
Адвокатів навчатимуть керувати своїм емоційним станом під час публічної комунікації

Анонс

Адвокатів навчатимуть керувати своїм емоційним станом під час…

Сьогодні, 6 листопада, Національна асоціація адвокатів України за підтримки Міжнародної асоціації юристів (IBA) проведе вебінар «Якорі впевненості: як керувати своїм емоційним станом під час публічної комунікації».

9:12 Чт 06.11.25 509
Опікунська рада НААУ: як організована підтримка адвокатської спільноти під час війни

Дискусія

Опікунська рада НААУ: як організована підтримка адвокатської…

В опікунську раду Національної асоціації адвокатів України з початку повномасштабного вторгнення надійшло близько тисячі звернень від адвокатів та членів їхніх сімей. Девʼять з десяти заяв було задоволено.

17:38 Ср 05.11.25 359
Договір про надання послуг з лобіювання: зразок для адвокатів розробили у НААУ

Взаємодія

Договір про надання послуг з лобіювання: зразок для адвокатів…

У Національній асоціації адвокатів України підготували зразок договору про надання послуг з лобіювання, який відповідає вимогам профільного закону, та враховує особливості здійснення такої діяльності особами, що надають правничу допомогу.

12:43 Вт 04.11.25 2097
В Одесі відбудеться XV Міжнародна конференція з питань адвокатури

Анонс

В Одесі відбудеться XV Міжнародна конференція з питань адвокатури

14 листопада 2025 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» пройде XV Міжнародна науково-практична конференція «Адвокатура: минуле, сучасність та майбутнє».

10:39 Вт 04.11.25 379

Вестник:№ 10 жовтень 2025 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл