Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - З”їзд адвокатів відбудеться на початку 2019 — Лідія Ізовітова

З”їзд адвокатів відбудеться на початку 2019 — Лідія Ізовітова

Адвокатура 13:21 Пт 12.10.18 1979 Переглядів Версія для друку

З”їзд адвокатів України відбудеться на початку 2019 року незалежно від того, чи буде прийнято законопроект “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” до цього часу чи ні.

Про це заявила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час виїзного засідання РАУ.

На початку наступного року у нас буде з”їзд адвокатів”, - сказала Лідія Ізовітова.

Голова НААУ нагадала про те, що адвокатура має обрати представників до Вищої ради правосуддя, ВККС та Вищої кваліфікаційної комісії прокурорів. Термін повноважень адвокатів, обраних до цих органів, наближається до завершення.

На ці місця потрібно обирати людей, тому з”їзд неминуче буде і конференції адвокатів регіонів неминуче буде”, - наголосила Лідія Ізовітова.

Відповідно до порядку денного, РАУ розглянула звернення голів рад адвокатів Волинської, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Рівненської та Чернівецької областей щодо проведення конференцій.

Як відомо, 6 вересня 2018 року до Верховної Ради внесено проект закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” №9055. Законопроект визначений президентом як невідкладний, проте досі не пройшов етап обговорення в комітетах парламенту.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування