Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Кількість адвокатів може сягнути 50 тис. до 2019

Кількість адвокатів може сягнути 50 тис. до 2019

Щодо функціонування ЄРАУ 12:57 Пт 07.09.18 2846 Переглядів Версія для друку
Відповідно до даних Єдиного реєстру адвокатів України, кількість адвокатів може досягнути 50 тисяч осіб до кінця цього року.

Про це повідомив заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій під час засідання РАУ.

Я очікую, що до кінця року буде до 50 тис адвокатів. Якщо це прогноз справдиться, українська адвокатура стане однією з найчисельніших адвокатур Європи”, - сказав Валентин Гвоздій.

На 1 вересня у ЄРАУ було 43 тис.339 адвокатів, і тенденція цього року свідчить про кількісне зростання адвокатської спільноти. Разом з тим, відповідно до офіційних даних реєстру, 33 тисячі адвокатів реально займаються адвокатською практикою в індивідуальній формі діяльності (66%) та в адвокатських об”єднаннях (25%), адвокатських бюро (9%).

Презентація про стан ЄРАУ також містить дані про стан сплати внесків адвокатів на національні та регіональні органи адвокатського самоврядування.

Валентин Гвоздій запевнив, що ЄРАУ працює стабільно і технічно захищений; впродовж 6 років реєстр функціонує без збоїв та надає повну інформацію про адвокатів України.

Повна версія презентації "Динаміка стану ЄРАУ на 1.09.2018"

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування