Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Києві стався черговий напад на адвоката з боку радикальних організацій

У Києві стався черговий напад на адвоката з боку радикальних організацій

Адвокатура 18:01 Вт 07.08.18 10556 Переглядів Версія для друку
7 серпня у приміщенні Апеляційного суду м. Києва члени праворадикальної організації С14 здійснили напад на адвоката Олега Поваляєва.

Поваляєв брав участь у судовому засіданні, на якому були присутні декілька осіб з символікою однієї з праворадикальних організацій, які протягом судового засідання, поводили себе відверто провокаційно, демонструючи повну зневагу до учасників судового процесу, намагаючись зірвати судове засідання.

Після зауважень адвоката щодо неприпустимості такої поведінки двоє з них схопили адвоката за руки, а третя особа нанесла удар рукою в область обличчя. Після оголошення перерви у судовому засідання, адвокат Олег Поваляєв на виході з залу суду зіштовхнувся з групою молодиків, в кількості біля 30 осіб. Вигукуючи образи та нецензурну лайку почали погрожувати йому фізичною розправою у зв`язку з тим, що адвокат, на їхню думку, захищає ні того, кого «треба».

Зі сторони поліції, яка була присутня під час вказаних подій, не було жодної реакції. Фактично з боку правоохоронців мало місце потурання правопорушникам у вчиненні злочину.

«Ми бачимо ще один прецедент, коли невідомі особи у зрозумілий їм спосіб вказують адвокату, хто має право на правничу допомогу, а хто ні. Хоча Конституція дає таке право кожному, очевидно, члени цієї організації не знають про приписи Основного закону, а поліція, хоч і знає, проте байдуже ставиться до порушень професійних прав адвокатів та конституційних прав громадян”, - констатувала Голова Комітету захисту прав адвокатів Ганна Боряк.

За вказаним фактом Олег Поваляєв подав повідомлення про кримінальне правопорушення, наразі адвокат проходить медичне обстеження для встановлення ступеню тяжкості тілесних ушкоджень.

Вказана ситуація буде предметом розгляду на черговому засіданні Комітету захисту прав адвокатів НААУ, що відбудеться 10 серпня 2018.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2021 - Вісник;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування