Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Майже 400 адвокатів відвідали семінар з підвищення кваліфікації у Івано-Франківську

Майже 400 адвокатів відвідали семінар з підвищення кваліфікації у Івано-Франківську

Адвокатура 14:45 Пн 11.06.18 1487 Переглядів Версія для друку

9 червня відбувся семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів Івано-Франківської та Чернівецької областей. Починаючи семінар з вітальним словом  до присутніх звернулась Голова Ради адвокатів Івано-Франківської області Світлана Петрова.

Семінар був присвячений  актуальним питанням  застосування правил адвокатської етики, темі взаємодії адвоката, що надає безоплатну вторинну правову допомогу та адвоката по договору з клієнтом. Доповідачем з даної теми виступив Сергій  Вилков –  Голова Комітету з питань безоплатної правової допомоги при НААУ, Голова АО INHELP.

Також адвокат, Голова ВКДКА, Перший проректор ВША НААУ, к.ю.н., доцент Олександр Дроздов розкрив тему гарантій адвокатської діяльності в кримінальному провадженні  (за матеріалами практики ЄСПЛ та національних судів). А про новели цивільного процесуального законодавства розповів Андрій Іванов –  В.О. Голови Яремчанського міського суду Івано-Франківської області.

Не менш цікавою була тема «Господарські спори по-новому. Все, що необхідно знати про  ГПК України», яку розкрив  Ігор  Боровик – адвокат, керівник «Центру оскарження судових рішень».

Загалом участь у заході взяли близько 400 адвокатів з Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Рівненської, Тернопільської, Львівської та Хмельницької областей.

По завершенню усі слухачі  семінару отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування