Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ спільно з Координаційним центром правової допомоги провела 139 заходів проекту “Офіс наставництва”

НААУ спільно з Координаційним центром правової допомоги провела 139 заходів проекту “Офіс наставництва”

Адвокатура 17:08 Пн 04.06.18 1879 Переглядів Версія для друку

НААУ спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги спільно реалізують пілотний проект “Офіс наставництва”. З грудня 2017 року відбулися 48 заходів з підвищення кваліфікації адвокатів та обміну досвідом надання БПД та 91 зустріч з адвокатами-наставниками для колег, які залучені до системи БПД.

Презентацію проекту провів під час засідання РАУ в Одеській області голова Комітету з питань БПД Сергій Вилков.

Наставництво, відповідно до концепції проекту, передбачає обмін досвідом, практичними знаннями, формування професійної культури та етики поведінки. Наставниками можуть бути адвокати, які мають понад 5 років стажу, навички тренерської та методичної роботи, авторитет серед колег та професійну репутацію.

Кандидатури залучаються за пропозицією органів адвокатського самоврядування директорами регіональних центрів БПД за погодженням із Коордцентром.

Пілотними регіонами для реалізації цього проекту обрано Київ, Рівненську та Вінницьку області. Проект націлений на підвищення якості надання БПД, розвиток інституту наставництва та розробку нових критеріїв моніторингу якості безоплатної правової допомоги у кримінальних, цивільних та адміністративних провадженнях. Зокрема, проект передбачає залучення адвокатів до зовнішнього оцінювання якості БПД з метою впровадження незалежної фахової оцінки (peer view) адвокатських справ.

Повна версія презентації проекту

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування