"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

У Національному футбольному турнірі серед адвокатів візьмуть участь 22 команди

Анонс
11:23 Ср 28.03.18 2318 Переглядів
Версія для друку

31 березня- 1 квітня НААУ проведе третій Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA-2018».

Для участі в турнірі зареєструвалися 22 команди. Жеребкування відбудеться 30 березня о 9:30 у приміщенні НААУ.

Програма Змагань складається з двох відбіркових етапів: - змагання на регіональному рівні (за необхідності та за рішенням рад адвокатів відповідних регіонів) – у містах обласного значення (за загальним правилом); - Всеукраїнські змагання в місті Київ (дата проведення змагань 31 березня 2018 року - 01 квітня 2018 року).

Початок реєстрації учасників ігор – у суботу, 31 березня о 9:00. Півфінал та фінал, які відбудуться 1 квітня, можна буде переглянути в фейсбук-трансляції. Про точний час початку фінальних змагань буде повідомлено додатково. Запрошуємо всіх підтримати спортивний азарт колег!

Місце проведення турніру: м. Київ, вул. Фізкультури 1, корпус 5 (Спортивний комплекс Національного університету фізичної культури та спорту)

Популярні новини

Спадкування в сучасних умовах: строки, докази і цифрові активи

Дискусія

Спадкування в сучасних умовах: строки, докази і цифрові активи

У спадкових справах під час воєнного стану виникають досить специфічні питання: спадкоємці перебувають за кордоном, пропускаються строки, реєстрація місця проживання не збігається з фактичним проживанням, а частина майна існує у цифровому середовищі.

14:26 Ср 01.07.26 113
Історію українського конституціоналізму обговорили на лекції

Дискусія

Історію українського конституціоналізму обговорили на лекції

До Дня Конституції України Центр досліджень адвокатури і права НААУ спільно з Національним історико-меморіальним заповідником «Биківнянські могили» організував онлайн-лекцію з історії українського конституційного процесу.

9:38 Ср 01.07.26 164
Медична реформа: баланс конституційних гарантій у сфері охорони здоров’я

Дискусія

Медична реформа: баланс конституційних гарантій у сфері охорони…

Конституційне право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування сьогодні перевіряється практикою медичної реформи: доступом до пакетів медичних гарантій, судовим захистом пацієнтів, податковим режимом медичних послуг і рішеннями щодо мережі закладів охорони здоров’я.

17:16 Вт 30.06.26 248
НААУ розраховує на швидку ратифікацію Конвенції про захист професії адвоката

Законодавство

НААУ розраховує на швидку ратифікацію Конвенції про захист…

Ратифікація Конвенції Ради Європи про захист професії адвоката має супроводжуватися точковими змінами до законодавства для посилення адвокатських гарантій, але не повинна використовуватися як привід для демонтажу самоврядної моделі адвокатури.

14:02 Вт 30.06.26 515
Правникам радять входити в адвокатуру через практику і менторство

Навчання

Правникам радять входити в адвокатуру через практику і менторство

Молоді юристи часто не бачать адвокатуру як перший професійний вибір, оскільки під час навчання переважно стикаються з теорією, а не з реальною роботою адвоката. Зрозуміти професію допомагають практика, менторство, робота поруч з досвідченим адвокатом і поступове занурення у справи.

9:08 Вт 30.06.26 308
Адвокати масштабують правову підтримку військових і постраждалого бізнесу

Захист військових

Адвокати масштабують правову підтримку військових і постраждалого…

Правова допомога військовим має починатися з простих і швидких консультацій, але не завершуватися ними. Типові звернення з бригад перетворюються на узагальнення, цифрові сервіси та пропозиції до державних органів.

17:46 Пн 29.06.26 459
Трудова міграція в Україну: бізнесу бракує державних програм адаптації

Дискусія

Трудова міграція в Україну: бізнесу бракує державних програм…

За наявною інформацією, українському ринку праці бракує близько 4,5 млн працівників. При цьому за останній рік в Україну вʼїхало понад 6 тис. легальних трудових мігрантів, хоча до 2022 року роботодавці щороку отримували понад 20 тис. дозволів на працевлаштування іноземців.

14:42 Пн 29.06.26 350
Коли адвокату потрібен помічник і яким він має бути – вебінар

Навчання

Коли адвокату потрібен помічник і яким він має бути – вебінар

Коли адвокат витрачає значну частину робочого дня на документи, реєстри, адміністрування та первинну комунікацію з клієнтами, умовою збереження якості роботи зі справами стає питання помічника. В ньому цінують ініціативність, конфіденційність і вміння розставляти пріоритети.

9:14 Пн 29.06.26 439

Вестник:№5 травень 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл