Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет законотворчих ініціатив підтримує зміни до законодавства про судово-експертну діяльність

Комітет законотворчих ініціатив підтримує зміни до законодавства про судово-експертну діяльність

Законодавство 15:25 Чт 22.03.18 2049 Переглядів Версія для друку

21 березня відбулося засідання Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності, присвячене законодавчому регулюванню судово-експертної діяльності в Україні.

У засіданні Комітету взяли участь народний депутат України Ігор Лапін, який є автором проекту Закону України «Про судово-експертну діяльність в Україні», експерти, представники наукових установ, експертних організацій, зокрема, Олександр Круть, Ірина Педь, Катерина Сопова, Сергій Волочаі.

Як відмітив ініціатор законопроекту, проект спрямований на те, щоб перезапустити систему проведення судових експертиз і вивести її з-під залежності органів влади.

У виступах на Комітеті також зазначалося, що основними досягненнями проекту є: відхід від монополії держави на проведення судових експертиз, забезпечення рівності у правах судових експертів держустанов та приватних експертів, запровадження системи самоврядування судових експертів.

Вищевказаний законопроект у цілому отримав позитивну оцінку адвокатів. Також було висловлено ряд пропозицій, які покликані покращити положення проекту. Всі надані пропозиції будуть систематизовані та передані суб’єкту законодавчої ініціативи.

Як зазначив Голова Комітету Олексій Ющенко, «проведення розширених засідань Комітету сприятиме поглибленню співпраці між адвокатами, експертами, депутатським корпусом, державними органами, установами та організаціями».

Популярні новини

Вестник:№7-8 серпень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування