Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет захисту прав адвокатів запровадить автоматизовану подачу звернень

Комітет захисту прав адвокатів запровадить автоматизовану подачу звернень

Адвокатура 12:26 Вт 20.03.18 1838 Переглядів Версія для друку

19 березня відбулося чергове засідання Комітету  захисту прав та гарантій адвокатської діяльності. Під час засідання члени Комітету затвердили онлайн-форму звернення адвокатів з приводу порушення  прав адвоката та гарантій адвокатської діяльності. Така форма буде створена для оперативного реагування повідомлення адвокатами про такі факти.

Онлайн-форма передбачатиме обов'язкові до заповнення поля, у яких адвокат має зазначити:

1. ПІП адвоката, адреса робочого місця, до якої ради адвокатів регіону прикріплений, контактний телефон, адреса електронної пошти.
2. Посилання на витяг про дані адвоката з ЄРАУ.
3. Короткий виклад обставин із зазначенням часу та місця події.
4. Дані про осіб або орган, які порушили права адвоката або гарантії професійної діяльності.
5. Які саме права адвоката або гарантії професійної діяльності порушено, сформулювати зміст порушення з посиланнями на відповідні пункти ст.ст. 20, 23 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
6. Обгрунтування, в чому саме полягає порушення відповідних прав або гарантій адвокатської діяльності.
7. Чи зверталися Ви з приводу таких порушень гарантій адвокатської діяльності до ради адвокатів регіону, якщо так, то які заходи реагування були нею вжиті.
8.Пропозиції щодо реакції на звернення до Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, у чому конкретно може полягати допомога адвокату, права якого порушені.
9. За потреби - завантаження файлів у підтвердження викладених обставин.
10. Поле для кліку про згоду з текстом наступного змісту:
«Правила адвокатської етики і Положення про Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності мені відомі. Викладені мною відомості щодо порушення професійних прав та гарантій адвокатської діяльності відповідають дійсності, обґрунтовані підстави для звернення до Комітету з приводу таких порушень наявні. Відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” даю згоду на обробку моїх персональних даних, повідомлених мною при поданні цієї заяви. Підтверджую згоду клієнта на використання відомостей, зазначених у заяві.»

Подані таким чином онлайн-форми повинні додаватися в певну базу даних, яка б дозволяла вести текстовий пошук по змісту окремих полів.

Вищевказана онлайн-форма повинна бути впроваджена на сайті НААУ до 15 квітня 2018 року.

Учасники засідання звернули особливу увагу на необхідність чіткого розрізнення процесуальних порушень від порушень професійних прав адвокатів, оскільки вказані поняття не є тотожними.

Крім того, під час засідання було розглянуто ряд звернень, які надійшли до Комітету.

Популярні новини

Вестник:№10 жовтень 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування