Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Рада Європи направить в Україну спецрадника для обговорення реформи адвокатури

Рада Європи направить в Україну спецрадника для обговорення реформи адвокатури

Адвокатура
17:38 Чт 15.02.18 2570 Переглядів
Версія для друку

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд направляє до України спеціального радника Режі Брійя для обговорення реформи адвокатури.

Така місія є відповіддю на звернення НААУ стосовно звіту експертів Ради Європи за результатами оцінювання потреб адвокатського самоврядування в Україні, який був презентований в Києві 14 грудня та викликав численні заперечення з боку адвокатури. Звернення НААУ було направлено до генсека РЄ разом із систематизованими зауваженнями до цього документу.

У своєму листі генеральний секретар Ради Європи висловлює вдячність НААУ за привернення уваги до дискусії довкола експертного звіту та пропонує голові НААУ Лідії Ізовітовій обговорити цілі співпраці та обміну досвідом із своїм спеціальним радником під час зустрічі його візиту до Києва.

Відповідно до листа пана Брійя, темою розмови стануть як власне звіт, так і в цілому політика захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності в Україні.

За попередньою домовленістю, така зустріч відбудеться 21 лютого.

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл