До уваги представників ЗМІ! | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

До уваги представників ЗМІ!

Етика
10:36 Чт 15.02.18 3544 Переглядів
Версія для друку

Звертаємо вашу увагу на те, що останніми днями в онлайн-виданнях активно поширюється інформація негативного характеру стосовно адвоката Максима Болдіна, голови Вищої ревізійної комісії адвокатури.

Поява хвилі дискредитуючих публікацій спричинена тим, що Максим Болдін обраний до складу конкурсних комісій Державного бюро розслідувань як представник громадської організації «Центр правового аналізу та дослідження політичних ризиків».

Закликаємо засоби масової інформації не поширювати інформацію, яка не відповідає дійсності, грунтується на домислах та припущеннях, і не підтверджена фактами.

Розповсюдження даної інформації наносить шкоду діловій репутації адвоката Болдіна та може мати правові наслідки.

Популярні новини

У НААУ напрацьовуватимуть стандарти професії адвоката

Призначення

У НААУ напрацьовуватимуть стандарти професії адвоката

У Національній асоціації адвокатів України зʼявився Комітет з питань стандартів професії адвоката, роботу якого буде зосереджена на формуванні єдиних підходів до професійних функцій адвоката, вимог до компетентностей, підвищення кваліфікації та захисту адвокатської таємниці.

9:41 Ср 08.04.26 302
Доступ ветеранів війни до правосуддя обговорили представники Мінветеранів і НААУ

Захист військових

Доступ ветеранів війни до правосуддя обговорили представники…

3 квітня у Міністерстві у справах ветеранів України відбулась робоча зустріч із представниками Національної асоціації адвокатів України, присвячена питанням підвищення ефективності правового захисту ветеранів війни та членів їхніх сімей.

15:37 Вт 07.04.26 423
Право на шлюб неповнолітнім: як діє судовий контроль

Навчання

Право на шлюб неповнолітнім: як діє судовий контроль

Питання надання неповнолітнім права на шлюб перебуває на перетині сімейного права, захисту прав дитини та судової дискреції. Саме цій темі Комітет НААУ з пи-тань сімейного права присвятив вебінар, що відбувся 30 березня.

9:27 Вт 07.04.26 339
НААУ та Координаційний штаб домовилися про співпрацю у допомозі звільненим з полону

Взаємодія

НААУ та Координаційний штаб домовилися про співпрацю у допомозі…

Звільнені з полону військовослужбовці, члени родин військовополонених, цивільні особи, позбавлені особистої свободи внаслідок збройної агресії, а також особи, зниклі безвісти у зв’язку з війною, отримають додаткові можливості доступу до правничої допомоги та захисту своїх прав.

18:46 Пн 06.04.26 611
У БПД накопичуються системні збої — думка

БПД

У БПД накопичуються системні збої — думка

Ситуація у системі безоплатної правничої допомоги критично погіршується. Зміни у цій сфері ухвалюються без урахування позиції інституту адвокатури, хоча йдеться про акти, які безпосередньо впливають на умови діяльності адвокатів і якість надання ними професійної правничої допомоги.

11:42 Пн 06.04.26 618
Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Видання

Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики…

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ підготував бюлетень за січень - березень 2026 року.

10:11 Пн 06.04.26 325
Адвокати вже працюють у бригадах: старт пілоту «Адвокат+» у зоні бойових дій

Захист військових

Адвокати вже працюють у бригадах: старт пілоту «Адвокат+» у зоні…

Цього тижня відбулися перші виїзди адвокатів безпосередньо до підрозділів у зоні бойових дій в межах виконання рішення Комітету НААУ з питань захисту постраждалих від збройної агресії про започаткування проекту «Адвокат+».

15:20 Пт 03.04.26 2905
Тимчасовий захист і працевлаштування у Чехії: адвокатка пояснила умови

Підтримка

Тимчасовий захист і працевлаштування у Чехії: адвокатка пояснила…

Отримання тимчасового захисту у Чехії дає українцям не лише право на легальне перебування, а й відкриває доступ до низки соціальних і трудових гарантій. Але на практиці важливо розуміти існуючі правила.

12:46 Пт 03.04.26 592

Вестник:№3 березень 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл