Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Суд скасував держреєстрацію фейкової Ради адвокатів м. Києва

Суд скасував держреєстрацію фейкової Ради адвокатів м. Києва

Регіональне адвокатське самоврядування 18:06 Пн 29.01.18 10034 Переглядів Версія для друку

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва визнано протиправними реєстраційні дії державного реєстратора щодо виключення з ЄДРПОУ відомостей про голову Ради адвокатів м. Києва Петра Рябенка.

Постановою суду від 29 січня 2018 року задоволено позовну заяву Петра Рябенка до державного реєстратора.

Суд також визнав протиправним внесення до реєстру замість Петра Рябенка - Інни Рафальської як керівника юридичної особи та Валентина Степ”юка як підписанта юридичної особи, а також внесення змін до відомостей про юридичну особу і додаткової інформації про здійснення зв”язку з юридичною особою — Радою адвокатів м. Києва.

Постановою суду державного реєстратора зобов'язано скасувати незаконні реєстраційні дії від 16 червня 2017 року.

Відповідно до Положення про Раду адвокатів м. Києва, голова Ради адвокатів регіону представляє НААУ як засновника РАР перед субєктами державної реєстрації, з приводу проведення державної реєстрації змін до відомостей про РАР, що містяться в ЄДРПОУ за дорученням Голови РАУ, НААУ. Відповідних повноважень Головою НААУ, РАУ третім особам не надавалося. Натомість державним реєстратором було здійснено протиправні реєстраційні дії всупереч вимогам закону “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, незважаючи на заборони щодо вчинення реєстраційних дій.

У судовому засіданні було розглянуто також результати камеральної перевірки приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу, проведеної за адвокатським запитом Міністерством юстиції. Перевірка виявила порушення закону при проведенні згаданих реєстраційних дій. В результаті нотаріусу тимчасово заблоковано доступ до ЄДРПОУ терміном на 1 місяць.

Міністерство юстиції було залучено до позову в якості третьої сторони, на стороні позивача третіми сторонами виступили НААУ та Рада адвокатів м. Києва.

 

_______________________________________________________________________________________________________

Стежте за актуальними новинами в адвокатурі та адвокатському самоврядуванні у нашому Telegram-каналі InfoUNBA

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2021 - Вісник;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування