Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 18 січня відбулося засідання Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності

18 січня відбулося засідання Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності

Адвокатура 13:01 Пт 19.01.18 2428 Переглядів Версія для друку

18 січня 2018 року відбулося чергове засідання Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності. Під час засідання було затверджено регламент роботи секції інформаційного забезпечення та Положення про аналітичну секцію Комітету.

В ході засідання було обговорено питання діяльності секції інформаційного забезпечення, створення каналу на YouTube, та веденню блогів з надання практичних рекомендацій адвокатам з приводу захисту їхніх прав.  

Також  Головою Комітету Ганною Боряк було запропоновано  розробку  Меморандуму про співробітництво з міжнародною громадською організацією «Міжнародний суд ООН» (International Court of Justice).

Окрім того, темою обговорення Комітету стала розробка електронної програми по оперативному пошуку та  виїзду  адвокатів у разі порушення гарантій адвокатської діяльності.

Комітет запланував розробку рекомендацій щодо оподаткування адвокатської діяльності для осіб, які мають свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, та працюють в банківських установах.  

Головою Комітету Ганною Боряк та членами Комітету  було приділено велику увагу  обговоренню  проведення науково-практичної дискусії на тему: «Системний наступ на гарантії адвокатської діяльності. Проблемні питання та шляхи вирішення», в ході якої серед іншого будуть обговорюватися  доповнення законодавства ст. 400-1 Кримінального Кодексу України «Представництво в суді без повноважень». Зазначена науково-практична дискусія відбудеться 22 лютого 2018 року о 13 годині  в приміщенні ЛІГА:ЗАКОН (м. Київ, вул. Т. Шамрило, 23). Комітет запрошує усіх охочих прийняти участь у дискусії та висказати пропозиції щодо цього заходу.

Наступне засідання Комітету призначено на 19 лютого 2018 року о 15 годині.

Перегляд файлу: Протокол засідання Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності

__________________________________________________________________________________________________________________

 

Стежте за актуальними новинами в адвокатурі та адвокатському самоврядуванні у нашому Telegram-каналі InfoUNBA

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування