Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У складі КДКП працює єдиний адвокат – Анатолій Коваленко

У складі КДКП працює єдиний адвокат – Анатолій Коваленко

Адвокатура
14:33 Вт 15.08.17 4100 Переглядів
Версія для друку

У червні розпочала роботу Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП), а нещодавно Комісія почала виносити перші рішення.

З набранням чинності Закону України «Про прокуратуру» звільнення, призначення, прийняття на роботу, дисциплінарні стягнення, набір нових прокурорів стали сферою діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісіъ прокурорів. Сьогодні адвокати, юридичні та будь-які фізичні особи можуть подати дисциплінарну скаргу на прокурора в КДКП і протягом двох місяців Комісія зобов'язана розглянути скаргу та винести рішення.

У складі КДКП працює представник адвокатури –Анатолій Коваленко, який став першим членом у складі нового органу. Адвоката Анатолія Коваленко обрано членом КДКП на з’їзді адвокатів ще в листопаді 2014 року. Він єдиний представник адвокатури у складі КДКП, та єдиний серед членів комісії, що не має досвіду роботи в органах прокуратури або МВС.

Загалом до складу КДПК входять 11 членів, які обираються терміном на 3 роки. Серед 11 членів Комісії: 5 обрано по квоті прокуратури, 2 від наукових закладів, 3 члени призначає уповноважений Верховної Ради по правам людини Лутковська В.В.,одна людина обирається по квоті адвокатури. Комісія працюватиме згідно з компетенцією, визначеною Законом України “Про прокуратуру” та Положенням про порядок роботи КДКП, прийнятим конференцією прокурорів 27.04 2017 р.

Бажаємо Анатолію Коваленко плідної роботи та професійних досягнень у складі КДКП. Сподіваємось, що його діяльність, як адвоката і члена КДКП, дозволить підтримувати баланс між інтересами прокуратури і адвокатури в роботі Комісії та допоможе зробити українське правосуддя більш об’єктивним і прозорим.

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл