Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У складі КДКП працює єдиний адвокат – Анатолій Коваленко

У складі КДКП працює єдиний адвокат – Анатолій Коваленко

Адвокатура 14:33 Вт 15.08.17 3654 Переглядів Версія для друку

У червні розпочала роботу Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП), а нещодавно Комісія почала виносити перші рішення.

З набранням чинності Закону України «Про прокуратуру» звільнення, призначення, прийняття на роботу, дисциплінарні стягнення, набір нових прокурорів стали сферою діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісіъ прокурорів. Сьогодні адвокати, юридичні та будь-які фізичні особи можуть подати дисциплінарну скаргу на прокурора в КДКП і протягом двох місяців Комісія зобов'язана розглянути скаргу та винести рішення.

У складі КДКП працює представник адвокатури –Анатолій Коваленко, який став першим членом у складі нового органу. Адвоката Анатолія Коваленко обрано членом КДКП на з’їзді адвокатів ще в листопаді 2014 року. Він єдиний представник адвокатури у складі КДКП, та єдиний серед членів комісії, що не має досвіду роботи в органах прокуратури або МВС.

Загалом до складу КДПК входять 11 членів, які обираються терміном на 3 роки. Серед 11 членів Комісії: 5 обрано по квоті прокуратури, 2 від наукових закладів, 3 члени призначає уповноважений Верховної Ради по правам людини Лутковська В.В.,одна людина обирається по квоті адвокатури. Комісія працюватиме згідно з компетенцією, визначеною Законом України “Про прокуратуру” та Положенням про порядок роботи КДКП, прийнятим конференцією прокурорів 27.04 2017 р.

Бажаємо Анатолію Коваленко плідної роботи та професійних досягнень у складі КДКП. Сподіваємось, що його діяльність, як адвоката і члена КДКП, дозволить підтримувати баланс між інтересами прокуратури і адвокатури в роботі Комісії та допоможе зробити українське правосуддя більш об’єктивним і прозорим.

 

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування