Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Опубліковано результати перевірки ВРКА Ради адвокатів м. Києва за 2013-2015

Опубліковано результати перевірки ВРКА Ради адвокатів м. Києва за 2013-2015

Регіональне адвокатське самоврядування 11:44 Пн 06.03.17 2687 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України публікує висновки Вищої ревізійної комісії за результатами перевірки Ради адвокатів м. Києва.

ВРКА проводила перевірку на відповідність вимогам законодавства фінансово-господарської діяльності столичної РАР у період з 1 квітня 2013 року (з моменту реєстрації) до 31 грудня 2015 року.

Документ у повній версії доступний на сайті. Звераємо увагу адвокатів м. Києва на рекомендації, надані ВРКА за підсумками перевірки. Зокрема, рекомендації стосуються упорядкування договорів на оренду; повернення коштів, сплачених за договорами, які не відповідають статутній діяльності та не підтверджені договорами; затвердження кошторису і штатного розпису в реальних цифрах і недопущення витрат за межами статутної діяльності.

На сайті ВРКА в розділі “Матеріали перевірок” розміщено аналонічні документи стосовно діяльності інших регіональних рад.

Популярні новини

Вестник:№7-8 серпень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування