Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Рішення щодо внесків прийнято на підтримку незалежності адвокатури — Павло Гречківський

Рішення щодо внесків прийнято на підтримку незалежності адвокатури — Павло Гречківський

Адвокатура 12:12 Вт 27.12.16 3295 Переглядів Версія для друку

Рішення Ради адвокатів України, якими встановлено нові розміри внесків та оплати за стажування, прийняті для забезпечення незалежності адвокатури та самодостатності органів адвокатського самоврядування.

Про це пише секретар РАУ Павло Гречківський у своєму блозі на сайті видання “LB.ua”.

“У своєму кінцевому рішенні ми шукали компроміс між різними думками, але зробили правильний вибір — вибір на користь незалежності професії. Це гловний принцип, який працює в інтересах кожного адвоката і взагалі відображає дух професії. Неможливо відбудовувати незалежний і самостійний інститут адвокатури без фінансової самодостатності. Якщо ми хочемо гарантованої професійної свободи, ми не прийдемо до неї з бідності”, - ідеться у блозі.

Секретар РАУ наголошує на тому, що необхідно, щоб працювали сильні регіональні органи адвокатського управління та якісна система допуску до професії, сучасні можливості для навчання, активна міжнародна співпраця.

“Нам потрібні сильні регіональні ради адвокатів, адже саме вони організують допомогу колегам, коли до них приходять з незаконними обшуками та вилученнями документів; нам потрібні високий рівень навчання професії, якісна підготовка і допуск нових людей. Нам потрібні ефективні комунікації та активна співпраця з міжнародними партнерами. Ми маємо все це забезпечити своїми силами і наступного року, тому що це наш захист від тиску та можливість нормально працювати”, - пояснює Павло Гречківський.

Стосовно власне ухвалених рішень Секретар РАУ пояснив, що фактично підвищення внесків відбуватиметься у два етапи. До 31 січня адвокати зможуть сплатити їх на рівні мінімальної зарплати, встановленої на 31 грудня 2016 року, тобто, це 1600 грн. Після 31 січня внесок дорівюватиме зарплатному мінімуму на день його сплати.

Повний текст публікації "Главные вызовы для адвокатуры, ради которых нужно объединяться в новом году" можна переглянути за посиланням


 

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування