РАУ схвалила пакет антикризових рішень для органів адвокатського самоврядування | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

РАУ схвалила пакет антикризових рішень для органів адвокатського самоврядування

Регіони
15:21 Пн 21.11.16 3949 Переглядів
Версія для друку

РАУ на своєму засіданні 17 листопада схвалила пакет антикризових рішень для органів адвокатського самоврядування м. Києва та Київської області.

Так, щодо міста Києва було підтверджено, що за результатами роботи конференції адвокатів столиці, яка відбулася у три етапи, обрано новий склад Ради адвокатів м. Києва, Ревізійної комісії адвокатури та створено Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію в столиці як легітимний орган адвокатського самоврядування.

Відповідно до роз”яснення, наданого Радою адвокатів України 13 вересня, зібрання адвокатів, яке відбулося 6 серпня на другому поверсі Будинку кіно, не мало статусу конференції адвокатів. Відтак, його рішення не мають юридичних наслідків. У відповідності до цього рішення РАУ, зібрання адвокатів від 5 листопада, що поіменовувало себе як конференція, також не має такого статусу та не могло приймати рішень, що впливають на роботу органів адвокатського самоврядування регіону чи їхній персональний склад.

Роз”ясненням від 13 вересня Рада адвокатів України також встановила, що зібрання адвокатів Київської області від 10 вересня також не мало статусу конференції, оскільки для нього не було затверджено рішенням РАУ порядку денного, регламенту та квоти. У ході засідання голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко надав протокол позачергового засідання Ради регіону від 17 листопада з проханням призначити позачергову конференцію. Своїм рішенням РАУ призначила таку конференцію на 18 лютого 2017 року. Відповідно до затвердженого порядку денного, на конференції будуть заслухані звіти про діяльність керівництва Ради, КДКА, висновки ревізійної комісії регіону, висновки представників області у ВКДКА та РАУ. Конференція розгляне питання про відкликання чинного керівництва та складу органів адвокатського самоврядування регіону та представників у вищих органах та прийматиме рішення про обрання на ці посади.

Також на засіданні РАУ затвердила квоту представицтва, порядок та регламент проведення конференцій адвокатів 9 регіонів.

Популярні новини

Обмеження права на правничу допомогу у СІЗО неприпустиме – заява РАУ

Гарантії діяльності

Обмеження права на правничу допомогу у СІЗО неприпустиме – заява…

Рада адвокатів України заявила про неприпустимість обмеження права на професійну правничу допомогу, гарантій адвокатської діяльності та конфіденційності спілкування адвоката з клієнтом у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України.

17:59 Вт 09.06.26 276
3D-модель у кримінальній справі: що має знати адвокат

Навчання

3D-модель у кримінальній справі: що має знати адвокат

3D-технології вже використовуються в кримінальному провадженні. Тому адвокат має розуміти, як формується цифрова модель, як перевірити її автентичність, де можуть виникати процесуальні помилки та як використати такі дані в інтересах клієнта.

15:08 Вт 09.06.26 264
На Мостищині зʼявилася навчальна аудиторія та музейна експозиція з історії адвокатури

Регіони

На Мостищині зʼявилася навчальна аудиторія та музейна експозиція з…

Центр досліджень адвокатури і права НААУ відкрив навчальну аудиторію імені адвоката Степана Барана у Судововишнянському ліцеї ім. Тадея Дмитрасевича. Захід відбувся спільно з Радою адвокатів Львівської області та Народним музеєм історії м. Судова Вишня, де також розпочала роботу постійна експозиція, присвячена адвокатурі Мостищини.

9:41 Вт 09.06.26 317
Суддя долучилася до обговорення професійних викликів молодих адвокатів

Дискусія

Суддя долучилася до обговорення професійних викликів молодих…

У судовому засіданні першорядне значення має зміст правової позиції адвоката. Водночас, структура документів, робота із судовою практикою, дотримання строків, процесуальна дисципліна, комунікація впливають на те, як суд сприймає роботу сторони справи.

16:07 Пн 08.06.26 289
Англійське право та відбудова: у Лондоні запустили українсько-британський форум

Дискусія

Англійське право та відбудова: у Лондоні запустили…

4 червня у Лондоні відбувся UK–Ukraine English Law Forum, який покликаний стати платформою правничого діалогу між правничими спільнотами України та Великої Британії. Серед ключових тем — застосування англійського права, комерційні спори, арбітраж і медіація в контексті інвестицій та післявоєнної відбудови України.

17:24 Пт 05.06.26 754
Інституційні питання професії адвоката: підгрупа систематизує підходи

Дорожня карта

Інституційні питання професії адвоката: підгрупа систематизує…

3 червня у Національній асоціації адвокатів України відбулося засідання підгрупи «Інституційні питання професії», що працює в межах Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права у частині реформування адвокатури.

16:58 Пт 05.06.26 626
Правові інструменти захисту бізнесу в умовах війни проаналізували в НААУ

Дискусія

Правові інструменти захисту бізнесу в умовах війни проаналізували…

Український бізнес працює в умовах війни, браку фінансування, тиску правоохоронних органів, регуляторної непередбачуваності та складного судового захисту. Про те, які правові інструменти можуть допомогти бізнесу зберігати активи, залучати інвестиції, документувати ризики та відшкодовувати збитки, говорили під час круглого столу «Виклики, які зазнає бізнес в 2026 році».

12:36 Пт 05.06.26 595
Сімейне право під час війни: Комітет НААУ підготував новий бюлетень

Видання

Сімейне право під час війни: Комітет НААУ підготував новий бюлетень

Питання утримання дітей, визначення їхнього місця проживання, поділу майна подружжя, міжнародного елемента в сімейних спорах і захисту дітей залишаються серед ключових у практиці сімейного права. Новий бюлетень Комітету НААУ допоможе адвокатам відстежити законодавчі зміни та актуальні підходи Верховного Суду.

16:39 Чт 04.06.26 831

Вестник:№5 травень 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл