Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Справа проти мене замовна-Павло Гречківський

Справа проти мене замовна-Павло Гречківський

Адвокатура 11:15 Пт 23.09.16 2047 Переглядів Версія для друку

Секретар Ради адвокатів, член Вищої Ради юстиції Павло Гречківський називає справу проти нього замовною.

Про це він сказав журналістам після рішення Печерського районного суду, де обирався запобіжний захід.

Павло Гречківський вкотре наголосив, що отримував погрози з боку впливових осіб та інформував про це керівництво Вищої Ради юстиції.

“Я чекав і писав у своїй заяві ще в березні місяці про те, що згідно моєї інформації, стосовно

мене готується такого роду провокація. Я це підтвердив у свїхй заяві від 5 вереснія голові Вищої ради юстиції, я вказав конкретні імена і посадових осіб з МВС і ГПУ, якими мені погрожували і сказав, хто саме робив ці погрози”, - сказав Павло Гречківський.

Член ВРЮ повідомив, що цю інформацію надав у ході судового засідання, яке за клопотанням Генеральної прокуратури, проходило у закритому режимі.

“Я сьогодні у судовому засіданні скористався тим, що воно було закрите, і назвав імена осіб, які на мене вчиняли тиск і пояснив звідки “ростуть ноги”. У мене іншого виходу нема, мені потрібно просто доводити, що я не винен. Я вважаю що справа, це не дико звучить, це замовна справа”, - сказав Павло Гречківський.

“Це не голослівна заява. Всі документи і прізвища названі в суді. Суд визначив що справа за клопотанням обвинувачення слухається у закритому режимі. Я думаю, що ця інформація може дійсно вплинути на тих людей, які на мене тиснули, тобто, розповсюдження цієї інформації, тому я зараз ці прізвища називати не буду. Повірте мені, за цим стоять дуже великі гроші”, - сказав Павло Гречківський журналістам у четвер.

Він підкреслив, що жодного правопорушення не вчиняв. “Сьогодні в суді були надані відповідні документи про те, що як член Вищої ради юстицції, я отримував погрози з лютого цього року. За антикорупційним законом, я повідомляв своє керівництво і подавав відповідні заяви”, - сказав він.

Рішення суду, яке зобов”язує Павла Гречківського внести заставу.

“Рішення суду двояке. З одного боку, відмовлено прокуратурі в застосуванні запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та застава, яка застосована більш підйомна, ніж яку просило обвинувачення. Але я не завдолений тим, що є думка про те що я намагався вчинити якийсь злочин. Це мене не задовольняє”, - прокоментував Павло Гречківський.

Він запевнив, що перебуватиме в Києві та у відпустку піде тільки через те, що немає механізму відсторонити мене як члена ВРЮ від посади”.

 

Виджет Відео з Youtube: Коментар Павла Гречківського

 

 

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування