Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Конференція адвокатів м. Києва переобрала склад ревізійної комісії

Конференція адвокатів м. Києва переобрала склад ревізійної комісії

Адвокатура 13:36 Сб 10.09.16 2118 Переглядів Версія для друку

 

10 вересня конференція адвокатів м. Києва продовжила роботу. Головою конференції 6 серпня був обраний Юрій Михальський, секретарем — Зоя Ярош.

У вступному слові голочуючий нагадав підстави для проведення конференції. Зокрема, Радою адвокатів України 11 червня підтверджено порушення, допущені після проведення установчої конференції адвокатів м. Києва щодо реєстрації Кваліфікаційно-дисципланірної комісії м. Києва.

Також він роз”яснив, що відсутні підстави називати захід, який проводило керівництво Ради адвокатів м. Києва 6 серпня, конференцією адвокатів м. Києва. Жодного рішення про скликання конференції Радою адвокатів міста не приймалося, збори для обрання делегатів не проводилися. Натомість, відповідно до договору оренди приміщення на другому поверсі у Будинку кіно, цей захід був запланований як лекція для населення.

Юрій Михальський наголосив, що рішенням Ради адвокатів України від 11 червня 2016 року визнано факт відсутності у місті Києві кваліфікаційно- дисциплінарної комісії адвокатури, створеної відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а також те, що її функції в незаконний спосіб перебрала на себе і наразі здійснює організація, створена на підставі іншого законодавства.


Рішенням конференції адвокатів м. Києва 10 вересня були достроково відкликані члени Ревізійної комісії м. Києва та обрані до складу цього органу адвокати Сергій Вилков (Голова), Ярослав Білак та Леонід Танцюра.

Також конференція, за пропозицією члена Ради адвокатів м. Києва Дмитра Лошакова вирішила створити робочу групу з питань перевірки діяльності органів адвокатського самоврядування м. Києва у складі 5 осіб. До її складу були обрані Євген Якима, Вадим Риков, Олег Яким”як, Володимир Волощук та Алла Максіміхіна.

Протягом десяти робочих днів робоча група надасть перші результати.

У роботі конференції оголошено перерву. Про дату продовження роботи буде повідомлено додатково.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування