Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НАБУ не знайшла підтвердження власній негативній інформації про адвоката Циганкова-офіційна відповідь

НАБУ не знайшла підтвердження власній негативній інформації про адвоката Циганкова-офіційна відповідь

Адвокатура 11:39 Ср 10.08.16 3071 Переглядів Версія для друку

Національне антикорупційне бюро визнало, що немає підтвердження інформації про участь адвоката Андрія Циганкова у незаконній фінансовій діяльності, яку раніше було опубліковано на сайті бюро.

Про це йдеться у листі керівника управління внутрішнього контролю НАБУ до голови Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ганни Колесник.

Після публікації таких повідомлень на початку липня Андрій Циганков направив звернення до Національної асоціації адвокатів, в якому категорично заперечив висловлені припущення та розцінив таку публікацію офіційного сайту НАБУ як негативний вплив на ділову репутацію, честь та гідність.

Комітет захисту прав та гарантій адвокатської діяльності у свою чергу звернувся до НАБУ з листом, в якому нагадав при презумпцію невинуватості та заборону ототожнення адвоката з клієнтом, які б мали застерегти Бюро від поширення інформації про адвоката Андрія Циганкова у такому викладі. Комітет назвав такі дії НАБУ неприхованим тиском і залякуванням адвоката з метою припинення його участі у конкретній справі. Комітет у своєму листі просив провести службове розслідування за фактом поширення на офіційному сайті відомства інформації, що підриває ділову репутацію відомого адвоката та притягнути винних до відповідальності.

 

Перегляд файлу: Лист керівника управління внутрішнього контролю НАБУ

 

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування