Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Кваліфікаційні іспити у киян прийматимуть у регіонах

Кваліфікаційні іспити у киян прийматимуть у регіонах

Адвокатура 12:13 Чт 23.06.16 2345 Переглядів Версія для друку

В зв"язку з відсутністю в м. Києві законно створеної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва складання кваліфікаційних іспитів у Київській міській КДКА припинено з 11 червня 2016 року.

Рада адвокатів України до формування в установленому порядку КДКА м. Києва рекомендує бажаючим складати кваліфікаційний іспит в КДКА інших регіонів.

РАУ звертає увагу на те, що Київська міська КДКА всупереч закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” зареєстрована як громадська організація і не є органом адвокатського самоврядування, уповноваженим приймати іспити та здійснювати дисциплінарні процедури.

РАУ рішенням від 11 червня 2016 року створила КДКА у м. Києві та визначила організаційний комітет для проведення конференції адвокатів м. Києва по формуванню персонального складу і обрання голови КДКА. Конференція відбудеться у двомісячний термін.

Для приведення ситуації в адвокатському самоврядуванні в м. Києві у відповідність до закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльінсть” РАУ схвалила пакет антикризових заходів. Виконання рішень Ради адвокатів України покладено на спеціальну робочу групу.

Популярні новини

Вестник:№7-8 серпень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування