Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - РАУ проконтролює законність отримання свідоцтв в Києві

РАУ проконтролює законність отримання свідоцтв в Києві

Адвокатура 15:29 Пн 13.06.16 1907 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України, після схвалення пакету рішень для приведення у відповідність до закону роботи кваліфікаційно-дисциплінарної комісії м. Києва, надалі продовжить контролювати ситуацію.

13 червня на засіданні РАУ в Одесі було створено робочу групу, яка уповноважена здійсювати моніторинг виконання попередніх рішень щодо відновлення адвокатського самоврядування в м. Києві. До складу групи увійшли члени РАУ Сергій Осика, Оксана Каденко, Роман Афанасьєв та Людмила Гринь.

Зокрема, ідеться про неприпустимість подальшого прийняття кваліфікаційних іспитів громадською організацією “Київська міська кваліфіційно-дисциплінарна комісія адвокатури”. Законні інтереси людей, які склали іспити та прагнуть працювати в адвокатурі, мають бути дотримані, вважають члени РАУ.

РАУ наголошує на тому, що спеціальною перевіркою встановлена відсутність чинного органу кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва, як регіонального органу адвокатського самоврядування, створеного відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".

Окремо Комісія встановила, що Рада адвокатів міста Києва, отримуючи від кандидатів на набуття статусу адвоката свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту, видані на підставі рішень Київської міської КДКА як громадської організації, що значиться в самих свідоцтвах, тобто достовірно знаючи про їх видачу неналежним суб'єктом, допускали порушення приписів нормативно-правових актів та рішень Вищих органів адвокатського самоврядування, приймаючи рішення про допуск таких кандидатів до стажування та про видачу їм свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю.

Комісія також звертає увагу, що в ході проведення перевірки були виявлені факти діяльності при Раді адвокатів міста Києва приватної комерційної структури ТОВ "Центр стажування та підвищення кваліфікації адвокатів", зареєстрованої за адресою місцезнаходження РА міста Києва, яке виконує функції, притаманні виключно Радам адвокатів регіонів.

Популярні новини

Вестник:№7-8 серпень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування