Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Національна асоціація адвокатів України підтримала соціальну ініціативу Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ»

Національна асоціація адвокатів України підтримала соціальну ініціативу Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ»

Адвокатура 13:43 Ср 13.04.16 1412 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України підтримала ініціативу Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ» щодо впровадження проекту «Соціальна картка» за яким учасники бойових дій будуть отримувати ряд пільг, включаючи правову допомогу на громадських засадах. НААУ має намір долучитись до цього соціального проекту, задля чого наразі готується проект Меморандуму про співпрацю та розробляється спільний План дій.

В рамках запропонованого соціального проекту, після узгодження механізму співпраці, окрім надання правової допомоги “pro bono”, Національна асоціація адвокатів України також планує розробити методичні рекомендації, пам’ятки, інші допоміжні роз’яснювальні матеріали з актуальних для учасників АТО правових питань.

У презентації «Соціальної картки» Всеукраїнським громадським об’єднанням разом із Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників АТО взяла участь адвокат, координатор НААУ з питань надання правової допомоги учасникам АТО Марія Островська.

«Соціальна картка учасника АТО» – проект креативний, позитивний та потрібний. Очевидно, він принесе значну користь бійцям антитерористичної операції та їхнім родинам. НААУ планує долучитись до участі в проекті роботою адвокатів по всіх регіонах України. Національна асоціація вже має досвід співробітництва з рядом громадських організацій, що опікуються потребами учасників бойових дій. Одне з напрацювань адвокатів – це інфографічна Брошура з правових питань отримання грошової допомоги учасниками АТО, постраждалих внаслідок поранення під час проходження військової служби.

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування