Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Увага! Реєстрацію завершено. ІТ індустрія: реалії судочинства та адвокатури

Форум

До початку трансляції:

Увага! Реєстрацію завершено. ІТ індустрія: реалії судочинства та адвокатури

9:00 Пт 12.07.19
м. Львів, готель Nobilis конференц-зала, вул. О.Фредра, 5
Доповідачі: Відповідно до програми заходу
Організатор: НААУ

12 липня 2019 року у Львові відбудеться Формум: "ІТ індустрія: реалії судочинства та адвокатура".

Під час Форуму  учасники розповідатимуть про трудові спори в ІТ у контексті використання праці фізичних осіб – підприємців. Також будуть обговорені проблеми судового захисту комерційної таємниці та конфіденційної інформації, тема обшуків в ІТ, кримінально-правовий захист ІТ бізнесу.

Програма заходу:

9:40 – Вступне слово від  Ізовітової Лідії Павлівни (голови Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів України), Дроздова Олександра Михайловича (заслуженого юриста України, адвоката, члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, члена Науково-консультативних рад при Конституційному суді України, президента спілки адвокатів України) та Бачинського Тараса Володимировича (керуючого партнера, адвоката АО «Бачинський та партнери»).

10:00 – Медіація в ІТ сфері. Моделі роботи ІТ-компаній. Лігалтек – Тарас Бачинський.

11:00 – Електронні докази. Проблеми доказування під час розгляду спорів, що стосуються інформації та нематеріальних активів в контексті нового процесуального законодавства – Олександра Петренко.

12:00 – Аналіз судової практики спорів за участю суб’єктів ІТ- індустрії. Трудові спори в ІТ у контексті використання праці фізичних осіб – підприємців. Проблеми судового захисту комерційної таємниці та конфіденційної інформації – Василечко Наталія.

    14:00 – Практика ЄСПЛ у сфері ІТ та інтелектуальної власності – Дроздов Олександр.

15:00 – ЗЕД-договори, інвойси, банківські рахунки за кордоном, Payoneer: як адвокату говорити однією мовою з ІТ-клієнтом та мати відповіді на трендові питання – Данкевич Оксана.

16:00 – Вручення сертифікатів учасникам.

Місце проведення: м. Львів, готель Nobilis конференц-зала, вул. О.Фредра, 5.

Вартість участі у Форумі складає 500 грн.

Увага! Реєстрацію завершено.

 

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування