Проблемні питання виплати додаткової грошової винагороди військовослужбовцям згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 168 та включення зазначених виплат до грошового забезпечення для подальшого розрахунку пенсії | НААУ

До початку трансляції:

Круглий стіл

Проблемні питання виплати додаткової грошової винагороди військовослужбовцям згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 168 та включення зазначених виплат до грошового забезпечення для подальшого розрахунку пенсії

92 Переглядів Версія для друку
14:00 Пт 24.11.23
онлайн-платформа ZOOM
Доповідачі: _
Організатор: Центр надання методичної допомоги та координації волонтерського руху адвокатів з правового захисту в

Військовослужбовцям та правоохоронцям, які беруть участь у бойових діях, або виконують бойові чи спеціальні завдання, в період воєнного стану має щомісячно виплачуватися додаткова винагорода у розмірі до 100 тис. грн. Але практика цих виплат сьогодні неоднорідна.

Обговорити правову позицію з цього питання пропонує Центр надання методичної допомоги та координації волонтерського руху адвокатів з правового захисту військовослужбовців при НААУ під час круглого столу «Проблемні питання виплати додаткової грошової винагороди військовослужбовцям згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 168 та включення зазначених виплат до грошового забезпечення для подальшого розрахунку пенсії».

Захід запланований до проведення 24 листопада 2023 року о 14:00 в режимі онлайн на платформі Zoom.

Спікерами будуть голова Центру Ярослав Романенко та члени Центру: Олексій Кухар, Олег Глазов, Алла Отрох, Фархад Гулієв, Андрій Кириленко, Владислав Мандрик.

До участі у круглому столі також запрошені представники Міністерства оборони, МВС, Національної поліції, Національної гвардії, Держприкордонслужби, а також народні депутати та судді Касаційного адміністративного суду ВС.

Контактна особа: член команди координатора комітетів НААУ Альона Бузюн  (a.buzuyn@unba.org.ua).

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл