Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Вебінар: Письмова згода пацієнта на фото-, відеозйомку: особливості у медичному праві

Різне

До початку трансляції:

Вебінар: Письмова згода пацієнта на фото-, відеозйомку: особливості у медичному праві

17:00 Пт 23.07.21
Онлайн
Доповідачі: Пономарьова Олена
Організатор: Вища школа адвокатури НААУ
Під час вебінару поговоримо про:

На вебінарі розглянемо питання фото- та відеозйомки пацієнтів, публікацію зображень пацієнтів на майданчиках Facebook, Instargam, Youtube та інших особистих/бізнес сторінках лікарів у мережі Інтернет. З’ясуємо, яке зображення людини несе в собі певну інформацію про особу, а відтак при створенні фото-,відеозображення зовнішнього вигляду людини слід дотримуватися її прав на приватне життя та його таємницю. Розберемо випадки обов’язкової письмової згоди на фото-, відеозйомку пацієнта та можливість опублікувати фотографії (відео) з його зображенням на просторах Інтернет або використовувати в публікаціях, наукових матеріалах, ілюстраціях лекцій, презентацій тощо. А також обговоримо випадки, у яких згода пацієнта на використання його фото-, відеозображення не потрібна.

 

Реєстрація за посиланням.

Звертаємо увагу адвокатів, що перед лекцією та після її завершення слід відсканувати QR-код, який буде відображено на екрані вебінарної кімнати.

На помічників, стажистів та інших учасників вебінару процедура сканування QR-коду не поширюється.

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування