Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Презентація нового діджитального рішення "LIGA360:АДВОКАТ НААУ"

Різне

До початку трансляції:

Презентація нового діджитального рішення "LIGA360:АДВОКАТ НААУ"

11:00 Ср 24.02.21
м.Київ, вул. Парково-Сирецька, 23. Прес-центр
Доповідачі: Лідія Ізовітова, Марина Бондаренко
Організатор: Національна асоціація адвокатів України, компанія ЛІГА:ЗАКОН

Наприкінці 2020 року компанія ЛІГА:ЗАКОН та Національна асоціація адвокатів України (Ukrainian National Bar Association) підписали Меморандум про співпрацю, основною метою якої визначили створення сприятливих умов для інформування адвокатів про зміни чинного законодавства України, актуальної судової практики, а також забезпечення доступу адвокатів до кваліфікаційних навчальних заходів Вищої Школи Адвокатури (ВША).

Стратегічне партнерство НААУ та ЛІГА:ЗАКОН поєднало переваги та можливості  сторін для адвокатів-членів НААУ з метою комплексного забезпечення  їх адвокатської діяльності та сталого професійного зростання. Співпраця організацій вже дала свої результати.

У межах партнерства компанія ЛІГА:ЗАКОН створила унікальний продукт під назвою "LIGA360:АДВОКАТ НААУ", з урахуванням рекомендацій експертів НААУ. Інноваційний продукт поєднує 30-річний досвід у розробленні IT-продуктів компанії ЛІГА:ЗАКОН та експертизу НААУ в організації адвокатської діяльності і підвищенні професійних стандартів адвокатури. “LIGA360:АДВОКАТ НААУ” містить повний комплекс інструментів для ефективного вирішення професійних завдань. Відтепер все, що потрібно успішному адвокату, знаходиться в єдиному онлайн-рішенні.

“LIGA360: АДВОКАТ НААУ” — ексклюзивний (для членів НААУ) робочий онлайн-простір адвоката «під ключ», який забезпечує можливості для:

*  доступу до необхідної інформації (актуального законодавства, повної бази судових рішень із можливістю прогнозувати рішення за позовами, сервісу перевірки та моніторингу контрагентів, новин і подій НААУ, аналітики від експертів юридичних видань);

*  підвищення кваліфікації за допомогою вебінарів ВША з нарахуванням балів (з доступом до кабінету адвоката на сайті ВША НААУ);

*  сплати щорічних внесків до НААУ на фінансування діяльності органів адвокатського самоврядування (доступ до особистого кабінету адвоката на сайті НААУ);

*  контролю репутації адвоката в публічному просторі;

*  залучення клієнтів завдяки розміщенню інформації в Національному професійному юридичному каталозі Liga:BOOK;

*  сплати податків онлайн та подання звітності до контролюючих органів — для ФОП.

В межах Меморандуму про співпрацю, НААУ сприяє адвокатам у доступі до користування комплексним рішенням ЛІГА:ЗАКОН на спеціальних умовах. Для ознайомлення адвокатів-членів НААУ з новою системою "LIGA360:АДВОКАТ НААУ",  їм буде надано безкоштовний тестовий доступ на період до 15.03.2021.

Презентація нового діджитального рішення "LIGA360:АДВОКАТ НААУ", обговорення функціоналуа також надання більш детальної інформації щодо подальшого партнерства між ЛІГА:ЗАКОН та Національною асоціацією адвокатів України, відбудеться на прес-брифінгу 24 лютого об 11:00.

Спікери заходу:

*  Лідія Ізовітова, Голова Національної асоціації адвокатів України, Голова Ради адвокатів України

*  Марина Бондаренко, Голова ради директорів компанії ЛІГА:ЗАКОН

Будемо раді бачити вас на прес-брифінгу у середу 24 лютого об 11:00 в БЦ ЛІГА, м.Київ, вул. Парково-Сирецька, 23. Прес-центр.

 Прес-брифінг пройде також і в форматі онлайн-трансляції:

*  переглянути на YouTube НААУ та Ліга.Закон

*  приєднатися на захід у Facebook

Презентація відбудеться за онлайн-запрошеннями 24 лютого о 12:00

Перегляд файлу: Отримання запрошення на презентацію продукту LIGA360: АДВОКАТ НААУ

 


Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування