Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Органи контролю в товаристві як дієвий інструмент захисту бізнесу

До початку трансляції:

Семінар

Органи контролю в товаристві як дієвий інструмент захисту бізнесу

935 Переглядів Версія для друку
17:00 Пн 31.01.22
Онлайн
Доповідачі: Тарасова Надія
Організатор: Вища школа адвокатури НААУ
Під час курсу поговоримо про:

Які інструменти застосувати власнику для захисту бізнесу?

Інструментів чимало:

домовленість про ведення бізнесу між власниками в корпоративному договорі;
грамотною виписаний статут;
залучення чесного і професійного менеджменту;
делегування наглядовій раді вирішення суттєвих питань фінансово-господарської діяльності товариства;
впровадження контролей.

Можна укласти корпоративний договір,  юридично бездоганно   написати статут товариства,  залучити  кваліфікованого  директора, обрати фахову наглядову раду, побудувати  вертикаль  органів контролю  в товаристві і….отримати збитки або, взагалі,  втратити свій бізнес.

Як  доцільно побудувати взаємодію всіх органів товариства  між собою,  які інструменти залучати з метою   контролю над діяльністю  вищого керівництва, фахівців середньої ланки та, навіть, рядових працівників,  ми поговоримо на  лекції “Органи контролю в товаристві як дієвий інструмент захисту бізнесу.”

Ми розглянемо органи контролю в акціонерному товаристві та в товаристві з обмеженою відповідальністю: ревізійну комісію,  аудитора і аудиторський комітет, а також   підпорядкованість та підзвітність внутрішнього аудита.

Згадаємо про  «Закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”  від 06.02.2018 р. № 2275-VIII в частині проведення аудиту фінансової звітності товариства.

Окремо з’ясуємо,  як  Закон “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність” від 21.12.2017 р. № 2258-VIII пов’язаний з Законом “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16.07.1999 № 996-XIV щодо процедури обрання аудитора у підприємствах, що становлять суспільний інтерес.

 

Реєстрація для участі онлайн.

Звертаємо увагу адвокатів, що перед лекцією та після її завершення слід відсканувати QR-код, який буде відображено на екрані вебінарної кімнати.

На помічників, стажистів та інших учасників вебінару процедура сканування QR-коду не поширюється.

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування