Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Круглий стіл на тему: «Особливості судового оскарження результатів габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки»

Круглий стіл

До початку трансляції:

Круглий стіл на тему: «Особливості судового оскарження результатів габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки»

13:00 Вт 30.06.20
онлайн-платформа Zoom
Доповідачі: Андрій Лук'яненко, Богдан Ігнатьо, Юрій Бауман, Антон Монаєнко, Євгеній Черналівський
Організатор: НААУ, Центр дослідження проблем адміністративної юстиції КРЦ НАПрН України

30 червня Комітет НААУ з транспортного права спільно з Комітетом НААУ з адміністративного права та процесу у співпраці з Центром дослідження проблем адміністративної юстиції КРЦ НАПрН України організовують круглий стіл на тему: «Особливості судового оскарження результатів габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки».

Мета заходу: проведення професійного обговорення щодо юрисдикції спорів при оскарженні довідок про перевищення габаритно-вагового контролю, акту про перевищення транспортним засобом нормативно вагових параметрів, розрахунку до акту, що складаються відповідними управліннями Укртрансбезпеки.

Питання до обговорення:

  • вплив окремих позицій Верховного Суду на юрисдикцію у справах про оскарження акту про перевищення транспортним засобом нормативно-вагових параметрів, розрахунку до акту, що складаються відповідними управліннями Укртрансбезпеки;
  • особливості доказування у справах про оскарження акту про перевищення транспортним засобом нормативно-вагових параметрів;
  • питання судової практики щодо передчасності кваліфікації плати за проїзд як збитків, з огляду на заборону її стягувати законодавством України.

Модератори: Лук'яненко Андрій, адвокат, Голова Комітету НААУ з транспортного права, Бауман Юрій, адвокат, Голова Комітету НААУ з адміністративного права та процесу.

Захід проводиться на платформі Zoom.

Початок о 13.00.
Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Реєстрація за посиланням: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_875evK09Toq3wkiu7AvuaQ

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування