Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Круглий стіл на тему: «Нові реалії фінмоніторингу для адвокатів, адвокатських бюро та адвокатських об’єднань»

Круглий стіл

До початку трансляції:

Круглий стіл на тему: «Нові реалії фінмоніторингу для адвокатів, адвокатських бюро та адвокатських об’єднань»

11:00 Ср 27.05.20
онлайн-платформа ClickMeeting
Доповідачі: Лідія Ізовітова, Валентин Гвоздій, Олександр Дроздов, Олена Мартинюк, Віра Бондаренко, Юлія Бабаєва
Організатор: Національна асоціація адвокатів України

27 травня 2020 року об 11.00 Національна асоціація адвокатів України організовує круглий стіл на тему: «Нові реалії фінмоніторингу для адвокатів, адвокатських бюро та адвокатських об’єднань».

Питання, які заплановано обговорити під час заходу:

  1. Загальні характеристики Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-ІХ від 06 грудня 2019 року.
  2. Адвокати як спеціально визначені суб’єкти фінансового моніторингу.
  3. Застосування ризик-орієнтованого підходу при здійсненні адвокатської діяльності. Порядок проведення ідентифікації, верифікації та вивчення клієнта.
  4. Що важливо для адвоката з корпоративного права у зв’язку з прийняттям Закону України № 361-ІХ від 06 грудня 2019 року.
  5. Особливості здійснення фінансового моніторингу суб’єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство юстиції України.
  6. Відповідальність за порушення законодавства та адвокатська таємниця.

Серед учасників:

Лідія Ізовітова – адвокат, Голова Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України;

Валентин Гвоздій – адвокат, заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України, член Робочої групи з питань нормативно-правового забезпечення у сфері фінансового моніторингу, створеної Міністерством юстиції України;

Надія Тарасова – адвокат, член Комітету з питань захисту бізнесу Ради адвокатів Київської області, комплаєнс-офіцер, радник із питань корпоративного управління в VODAFONE (Україна);

Юрій Бауман – адвокат, Голова Комітету з адміністративного права та процесу, заступник Голови Комітету з кримінального права та процесу, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Бауман Кондратюк»;

Олександр Дроздов – адвокат, Голова Комітету з питань безоплатної правової допомоги, член Робочої групи з питань нормативно-правового забезпечення у сфері фінансового моніторингу, створеної Міністерством юстиції України;

Яків Воронін – адвокат, Голова Комітету з питань митного та податкового права, член Робочої групи з питань нормативно-правового забезпечення у сфері фінансового моніторингу, створеної Міністерством юстиції України.

Представники Міністерства юстиції України:

Олена Мартинюк – заступник директора департаменту – начальник Управління нормативно-правового забезпечення нотаріату Департаменту приватного права;

Віра Бондаренко– заступник директора департаменту – начальник Управління нотаріату та фінансового моніторингу Департаменту нотаріату та державної реєстрації;

Юлія Бабаєва – начальник відділу нормативно-правового регулювання суб’єктів первинного фінансового моніторингу та взаємодії з органами державної влади з питань нотаріату Управління нормативно-правового забезпечення нотаріату Департаменту приватного права.

Місце проведення заходу: онлайн-платформа ClickMeeting.

Участь у заході безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/17Icp5oyTiOjeiPpwe5l6ZemT2VCjPH5Oo0awPmcxJ4k/edit.

Контактна особа: Анна Удовенко, e-mail: h.udovenko@unba.org.ua

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування