Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 5 серпня 2018 р. Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ святкує свою першу річницю

5 серпня 2018 р. Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ святкує свою першу річницю

Адвокатура 9:16 Нд 05.08.18 395 Переглядів Версія для друку

5 серпня 2017 р. у Національній асоціації адвокатів України було створено Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики, головою якого обрано Ірину Сенюту.

Сьогодні до Комітету входять 52 адвокати, які представляють усі регіони України.

Метою створення Комітету є сприяння розвитку медичного та фармацевтичного права, правових основ біоетики, права громадського здоров’я у сфері адвокатури, розширення спеціалізованих практик, забезпечення ефективного захисту прав людини у сфері охорони здоров’я. Структуру Комітету становлять профільні секції, за основними напрямами роботи Комітету, а саме секція з медичного права, секція з фармацевтичного права, секція з правових основ біоетики, секція з права громадського здоров’я. Завдання Комітету полягають зокрема, в: 1) розробці проектів нормативно-правових актів у сфері охорони здоров’я, пропозицій до них і чинного законодавства, спрямованого на оптимізацію захисту прав людини; 2) підготовці аналітичних і методичних матеріалів для адвокатів у сфері медичного та фармацевтичного права, правових основ біоетики та права громадського здоров’я; 3) участі в організації та/або проведенні семінарів, конференцій, тренінгів та інших заходів НААУ; 4) співпраці з спеціалізованими юридичними клініками та медико-юридичними клініками щодо сприяння наданню безоплатної правової допомоги населенню у медичних справах і поширенню практичних знань з-поміж студентства; 5) співпраці з міжнародними інституціями у сферах діяльності Комітету.

За рік роботи Комітету було зроблено чимало цікавих активностей, з-поміж яких: 1) спеціалізоване навчання для адвокатів з медичного права (березень-квітень 2018 р.); 2) запровадження навчального курсу «Медичне право» для адвокатів у Вищій школі адвокатури НААУ на постійній основі; 3) підготовка двох методичних рекомендацій для адвокатів: а) щодо захисту прав людини у сфері вакцинацій; б) щодо цивільно-правової відповідальності у сфері надання медичної допомоги (червень-липень 2018 р.); 4) проведення Всеукраїнського тижня прав людини у сфері охорони здоров’я, приуроченого до 10 грудня – Всесвітнього дня прав людини (грудень 2017 р.), що зокрема, включав безоплатне консультування населення з питань захисту прав людини у сфері охорони здоров’я; 5) серія круглих столів з медичного права із залученням адвокатів, суддів, працівників поліції та прокуратури, представників закладів вищої медичної і юридичної освіти, організаторів охорони здоров’я з метою обговорення складних питань, пов’язаних із захистом прав людини і веденням медичних справ (квітень-травень 2018 р.).

Голова Комітету Ірина Сенюта від себе особисто і від імені своїх колег – членів Комітету  висловила слова щирої подяки Лідії Павлівні Ізовітовій, керівництву НААУ, членам РАУ за створення Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики. "Сердечно вітаю членів Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики з першою річницею Комітету! Щиро бажаю, аби наша дружня родина адвокатів з медичного права продовжувала своє натхненне, цікаве, яскраве крокування правовими просторами, збагачуючи національну та міжнародну скарбниці медичного права та майстерно захищаючи права людини у сфері охорони здоров’я!", - написала колегам адвокат.

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування