Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Рада Європи представляє освітній курс «Критерії прийнятності заяв до Європейського суду з прав людини» (РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА)

Рада Європи представляє освітній курс «Критерії прийнятності заяв до Європейського суду з прав людини» (РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА)

Анонси 14:24 Вт 26.06.18 3286 Переглядів Версія для друку

Рада Європи вперше в Україні представляє новий провідний освітній курс Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Критерії прийнятності заяв до Європейського суду з прав людини».

7 липня 2018 року Національною асоціацією адвокатів України спільно із Радою Європи буде проведено презентацію та перший тренінг за даною темою. Викладення курсу буде відкрито та проведено представниками Ради Європи, сертифікованими тренерами програми HELP та експертами Національної асоціації адвокатів України.

Тренінг відбудеться за адресою Вищої школа адвокатури НААУ: м. Київ, вул. Борисоглібська,3, 3 поверх.

Мова проведення заходу – українська.

Захід акредитовано Експертною радою з питань акредитації та сертифікації Національної асоціації адвокатів України, кожен учасник тренінгу зможе отримати сертифікати про підвищення кваліфікації за відповідну тривалість тренінгу. Учасники тренінгу також будуть підписані на даний онлайн та тренерський курси HELP, по успішному закінченню якого зможе отримати сертифікат Ради Європи.

Увага! Реєстрацію закрито у зв'язку із тим, що група повністю сформована.

Кількість учасників – 25 осіб.

Програма заходу буде подана пізніше.

Додаткова інформація – в інформлисті за посиланням.

Контактна особа: Сібільова Олена, координатор програми Ради Європи HELP від адвокатури (e-mail: e.sibileva@unba.org.ua).

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування